Aralık 2010 Akrep Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 26 Kasım 2010 tarihinde açılan konu


 1. Akrep Burcu Aralık 2010 Burç Yorumları
  Aylık Burç Yorumları Aralık 2010 Akrep Burcu
  2010 Aralık Ayı Akrep Burcunu Neler Bekliyor


  Akrep Burcu Aralık 2010 Ayı Burç Yorumları

  [​IMG]

  Başkaları da sizi takip etmek isteyecek. Fikirlerinizi ve gözlemlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin, askerleriniz peşinizden gelecektir. Akrep burcundaki Mars hem cinsel cazibenizi arttıracak hem sizi tanıdık suların rahatlığından uzaklaşıp yeni şeyler denemeye daha istekli yapacaktır. Eğer böyle bir isteğe kapılacak olursanız bilin ki zamanlama mükemmel!

  Bekârsanız ve görüştüğünüz biri varsa 24 Aralık akşamında kendiliğinden gelişen bir romantizm olacaktır. Özel bir plan yapmayı ihmal etmeyin! Evliyseniz parlak ışıklar saçan sadece romantizm olmayacak. Çocuklarınız varsa onlarla da çok eğlenebilirsiniz.

  Paradan bahsetmişken biraz da kariyerinize değinelim. Kariyer alanında da başarıyı yakalama şansınız var. Eğer bu ay bir zafer kazanırsanız bu büyük olasılıkla Güneş ve Jüpiterin 5 Aralıkta yaptığı işbirliğinin bir sonucu olacak. Bu işbirliğinin etkisi önceki haftadan 1-3 Aralıktan itibaren hissedilmeye başlanacak.

  26 Aralıktaki dolunay ve dört gün öncesi veya sonrasında büyük olasılıkla yurtdışına veya deniz aşırı uzun bir geziye çıkabilirsiniz. Bu olağanüstü bir dolunay çünkü sizin gibi bir su burcu olan Yengeçte. Bu dolunay aynı zamanda sürprizler gezegeni Uranüse de bir öpücük gönderiyor. Bu gezinin sürpriz bir hediye olması veya aniden çıkan hesaplı bir seyahat fırsatını değerlendiriyor olmanız olası. Belki de bir akrabanız veya arkadaşınız kendisini ziyaret etmeniz için size böyle bir teklifte bulunabilir.

  susan miller​