Arabesk sözler Yeni

'Güzel Sözler' forumunda Dark tarafından 22 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu


 1. Arabesk Sözler Arabesk Mesajlar

  ♥ Aldatanı aldatmak zevktir ama seveni aldatmak kahpeliktir.

  ♥ Biz her ne kadar loş ışık altında mini etekli kızlarla dans etmesini bilmesekte, mahalle köşelerinde yağmur altlarında delikanlıca sevmesini herkesten daha iyi biliriz.

  ♥ Senin için kan dökmem gerekiyorsa bu dünyanın şah damarını keserim ama ille de benim kanımı istiyorsan bırak beni güzelim ben seni toprakta da severim.

  ♥ Sen git istersen fahişe qönüLLerin kahpeLiqi koymaz bize bizim qönLümüz fahişe deiL ama unuturuz unutanı kahpece!!

  ♥ Ayağıma prangalar vurulmuş olsa bile. Nemli baltalarda yürüyüşümüz var arkadaş. Ne dostlarım arar ne düşmanlarım sorar. Kaderime terk edilmiş bedenim var arkadaş. Biz öyle insanlarız ki kimimiz park köşelerinde. Kimimiz ise hücre evlerinde yaşarız. Çok konuşma gardiyan sanada bi üçlü sararız…

  ♥ ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR’ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz… TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!
  ♥ Ictigim Sarab Olsun Cektigim Esrar Olsun Sevdigim Kiz Muslumcuyse Bu Can Ona Feda Olsun. Nerede Bir Muslumcu Gorursen Beni Hatirla

  ♥ Güller Arasinda Bir Diken Kirik Masada Icki Icen Azab Olmus Gönlü Esrar Ceken Nerede Bir Muslumcu Görürsen Beni Hatirla!

  ♥ Cesedi Meyhanede Bulunmus Icki Dolu Masaya Konulmus Dua Yerine Muslum Okunmus Nerede Bir Müslümcü Görürsen Beni Hatirla!

  ♥ Serseriler Ne Aglamayi Nede Sevmeyi Bilirmis, Olaki Sevdi Bir Kez Severlermis Ve Olaki Agladi Gozyasinin Dustugu Yerde Olurlermis.

  ♥ Beni Yureklendirecek Bir Soz Soyle, şehrin Tutsaklarini Salayim Kalbimden, Beni Yureklendirecek Bir Soz Soyle, Kursunu Beynime Sikayim Oylesine

  ♥ Yalnızdım Birtanem Yine Dun Aksam. Hep Seni Dusundum Hep Seni Andim Dayanilmaz Birsey Oldu Hasretin. Dun Gece Resmini Optumde Yattim!

  ♥ Geceleri Parklarda Yatan Ac Karnini Sigarayla Doyuran Yakasiz Gömlege Kravat Takan Nerede Bir Müslümcü Görürsen Beni Hatirla!

  ♥ Ben bir kadini sevdim mi gözüm gibi bakar, ilah gibi taparim; ama ki bir yanlisini görmeyeyim bir bidon benzin döker çatir çatir yakarim.

  ♥ beni seveblime ihtimalini sevdim

  ♥ sen her zaman kalbimin oldğu yerde ol bana yeter  ♥ haberin varmı, seni çok sevdiğimden, haberin varmı, yüreğimin sesinden

  ♥ hiç ayrılamam derken, kavuşmak hayal oldu