apaçi hangi tarihte açıldı?

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Aderito tarafından 4 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. apaçi hakkında kısa bilgi

  Cevap: apaçi hangi tarihte açıldı?

  Yoksul ortamlardan çıkıp, var olmayan gerçekliklerine arabesk yaşamı sentezleyen kronun dingil versiyonlarına verilen ad. sorun, değişik hayat istemelerinde değil, bu hayatı kendilerini kandırarak ve başkalarına zarar vererek gerçekleştirmelerinden kaynaklanır.
  çevremizde bol bol görülen bir insan türüdür bunlar. genelde olmayan şeyleri var gibi göstermek'tir amaçları. ya da parayı ota boka yatırırlar. aslında dötlerinde donları yoktur genelde ama üzerlerinde diesel görünümlü pantolon vardır. ya da altlarındaki arabanın kendine hayrı yoktur aslında ama öyle bir görünüm vermiştir ki bu apaciler uçacak zannedersiniz. ya da sigarayı sağdan soldan otlanırlar ama zippo çakmak taşırlar. son model telefon taşırlar ama kontürleri hiç olmaz. vs vs uzar da gider.
  giysilerinde her türlü rengi kullanmaktan kaçınmayan, pantolonlarının paçalarını yüzük kadar daraltıp altına da converse geçiren ( istisnasız ), saçlarını da eyfel kulesi şekline getirmeye çalışan, varlığından haberleri olmayan genç nesile verilen isimdir.
   


Similar Threads: apaçi hangi
Forum Başlık Tarih
Sorun Cevaplayalım Apaçi nedir kime denir 17 Ağustos 2011
Sorun Cevaplayalım ABD Başkanları besledikleri resmi hayvanları hangisidir 13 Ocak 2016
Sorun Cevaplayalım Turist olarak gittiğiniz beklentilerinizi karşılamıyorsa Hangi şehrin adıyla anılan sendromunuz var 31 Aralık 2016
Sorun Cevaplayalım Buğdayın atası hangi ilimizde yetişmektedir 7 Aralık 2016
Sorun Cevaplayalım 18. Yüzyılda İngilterede Çok nadir bulunan hangi meyve özel davetlerde 1 geceliğine kiralanırdı 7 Aralık 2016