Antalya İftar Mekanları

'Bunları biliyormusunuz' forumunda By RiZeLi tarafından 11 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Antalya İftar Mekanları
  Antalya İftar Yerleri
  Antalya İftar Merkezleri


  Ramazan ayının gelmesiyle Dedeman Antalya, birbirinden leziz iftar seçeneklerini konuklarına sunuyor. Dedeman Antalya aşçılarının ellerinden çıkan eşsiz lezzetleri bir arada sunan açık büfesiyle ramazan coşkusunu yaşayacaksınız. Açık büfede, iftariyelikler, sıcak – soğuk yemek seçenekleri, salatalar ve tatlılar gibi zengin yemek seçenekleri sunuluyor. Ayrıca gruplara özel 6 farklı iftar menüsüyle Dedeman Antalya, Ramazan ayı boyunca ideal bir mekan olacak

  Dedeman Antalyanın sunduğu zengin iftar menüsüyle, misafirler leziz yemeklerin keyfini çıkarırken, Dedeman avantajlarından yararlanacaklar. Ramazan ayı boyunca 0-6 yaş çocuklardan ücret alınmayan ve ikinci çocuk için %50 indirim sunulan kampanyada kişi başı ücret 35 TL. Ayrıca alternatif set menülerde de 50 kişi üzeri gruplarda % 15 indirim fırsatı sunuluyor.

  İftar gruplarının tercihi olacak Dedeman Antalya, 6 farklı menüsü ve “kendi menünü kendin yarat seçeneğiyle misafirlerine unutulmaz iftarlar yaşatacak. Menüde bulunan, Valide Sultan, Safiye Sultan, Hürrem Sultan Dilruba Sultan, Mihriban Sultan, Rabia Sultan menüleriyle konuklar damak tatlarına göre istediği menüyü seçebilecekler. Her menüde bulunan, muzlu süzme bal, hurma, beyaz peynir, kaşar peyniri, siyah ve yeşil zeytin, domates, salatalık, helva, sucuk ve pastırma ramazanın geleneksel sofrasında sizleri bekliyor olacak.