Antakya biberi ile kilo verme

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Wish tarafından 15 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Antakya Biberiyle nasıl kilo verilir
  Antakya biberiyle zayıflama

  Doğal zayıflama yollarınının arasında en etkili olan Antakya Biberi metabolizmanızın sağlıklı bir şekilde hızlanmasını, dolayısıyla yağ yakımını hızlandırıp kilo vermenizi kolaylaştırır.
  En doğal zayıflama yöntemi olan antakya biberiyle zayıflama hem kolay hemde sağlıklıdır.

  Antakya Biberi Nasıl Yenilmeli?

  Kahvaltıda ince uzun şekilde söğüş olarak, yemeklerin içine, özellikle salataya doğrayarak, ocağınızın üstünde pişirerek veya mangalda közleyerek yiyebilirsiniz. Günde en az 4 adet yemenizi öneririz.

  Ne kadar hızlı: İstenmeyen kilolarınızdan Antakya Biberi ile kurtulmak için bir zaman belirleyin. Bu şekilde kendinizi buna planlayabileceksiniz. Zamana yayılarak verilen kilolar daha sağlıklıdır ve daha kalıcı sonuçlar sağlar. Kilo vermek isteyenler için ideal olanı, haftada 1-4 kilo vermektir.

  İstediğinize odaklanın: Herkes farklı yapıdadır. Bu yüzden kendi hislerinize ve isteklerinize yönelin. Konu kilo vermekse, kendinizi başkaları ile kıyaslamayın. Herkesin vücut işlevleri farklı çalıştığı için kilo vermek kişiye göre değişkendir. Kendiniz için oluşturduğunuz hedefinize yönelin. Kilo vermeniz Antakya Biberi ile hafta hafta değişecektir. Bu nedenle az kilo verdiğiniz haftalarda endişelenmeyin. Vücudunuzun nasıl olduğuna ve nasıl hissettiğine kulak vermelisiniz. Eğer dengeli beslenir, düzenli egzersiz yaparsanız, istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

  Ne zaman tartılacaksınız? : Her gün tartılmayın. Bu sizi baskı altında tutarak streslenmenize neden olur. Günlük olarak kendilerine belli bir kiloyu hedefleyenler her gün tartılırlar ki; bu kişiler çok sıkı diyet yapanlardır. Kalıcı olarak kilo vermenin daha yararlı ve sağlıklı olacağını hatırlayın.

  Tutum: Pozitif bir tutumda olun. Tutumunuz kilo vermenizde önemli rol oynayacaktır. Sağlıklı beslenmenin ve düzenli egzersiz yapmanın zor bir eylem olduğunu düşünüyorsanız, hayatınızı bu yönde değiştirmekte zorluk yaşarsınız. Başarılı olmak için hayatınızda başı değişikliklere yer vermek zorundasınız. Kendinizi iyi hissetmek için bunları yaptığınızı hatırlayın.

  Hazırlık: Planlı olun. Hedeflediğiniz kiloya kendiniz için bir plan yaptığınızda ulaşmak daha kolaydır. Öğün zamanlarını ve egzersiz zamanlarını düzene sokun.

  Hızlı yemek yeme: Kendiniz yavaş yemeye alıştırın. Beyninize tokluk hissinin iletilmesi 20 dakikada gerçekleşir. Hızlı yediğiniz zaman, beyninize tokluk sinyali ulaşana kadar siz zaten o sırada yeme eylemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Bu nedenle gerekenden fazlasını tüketmeniz büyük olasılıktır.

  Hepsinde daha güçlü bir püf nokta: hipnozun zayıflamak için ne kadar işe yaradığını keşfedin. Ünlülerin ve olimpiyat atletler, hipnozun istenilen kiloya ulaşmak için ne kadar işe yaradığını bilirler. Şimdi, lütfen kendinize yönelin.