Anneler ve Kızları Dizisinin Çekimleri Malatyada Başlanıyor

'Medya Bölümü' forumunda eftelya tarafından 5 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu 1. Anneler ve Kızları Dizi Oyuncuları

  Star TV Anneler ve Kızları Dizisi

  Anneler ve Kızları Dizisinin Çekimlerine Malatyada Başlanıyor

  [​IMG]
  NTC Medya tarafından Star TV için yeni sezona hazırlanan, Anneler ve Kızları dizisinin çekimleri 10 Temmuzda Malatyada başlıyor.

  NTC Medya tarafından Star TV için yeni sezona hazırlanan, başrollerinde Ebru Özkan ve Feride Çetinin yer aldığı Anneler ve Kızları dizisinin çekimleri 10 Temmuzda Malatyada başlıyor. Dizi, Malatya, Bursa ve İstanbul üçgeninde çekilecek.

  Bursa Cumalı Kızıka özel dekor

  Anneler ve Kızları dizisi için Türkiyede pek çok il dolaşıp mekan taraması yapan ekip Cumalı Kızık Köyünde karar kıldı. Çekimler önce Malatyada başlayıp ardından Bursa Cumalı Kızık Köyü ve İstanbulda devam edecek. Köyde Feride Çetinin evi olarak kullanılacak olan evde daha önce kış masalı dizisi çekilmişti.

  Cumalı Kızık köyü dizilerin çok sık plato olarak kullandıkları bir Osmanlı köyü. Daha önce Osmancık, Kurtuluş gibi dönem dizilerine ev sahipliği yapan Cumalı Kızıkta Kınalı Karda çekilmişti.
  Çekimleri ağırlıklı olarak İstanbul ve Bursada devam edecek dizi için ayrıca, Elazığ Keban baraj gölü çevresinde ve özel izinle Adıyaman Nemrutta da özel sahneler çekilecek.

  İki farklı kültürden annenin dramının anlatıldığı, senaryosu Leyla Karaloğlu ile Seval Bozkurtun kaleminden çıkan dizinin yönetmenliğini Hakan Arslan yapıyor. Dizinin kesinleşen oyuncu kadrosunda Ebru Özkan ve Feride Çetinin yanı sıra, Ergun Kuyucu, Hülya Şen, İsmail Demirci, Şerif Sezer, Özge Korkmaz, Dilşad Bozyiğit, Mehmet Polat, Hikmet Körmükçü, Deniz Barut yer alıyor.

  Anneler ve Kızları Ağustos ayında ekranlarda olacak.

  _alıntı_