Anneler ve Kızları Dizisinin Çekimleri Malatyada Başlanıyor

'Medya Bölümü' forumunda eftelya tarafından 5 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu 1. Anneler ve Kızları Dizi Oyuncuları

  Star TV Anneler ve Kızları Dizisi

  Anneler ve Kızları Dizisinin Çekimlerine Malatya’da Başlanıyor

  [​IMG]
  NTC Medya tarafından Star TV için yeni sezona hazırlanan, Anneler ve Kızları dizisinin çekimleri 10 Temmuz’da Malatya’da başlıyor.

  NTC Medya tarafından Star TV için yeni sezona hazırlanan, başrollerinde Ebru Özkan ve Feride Çetin’in yer aldığı Anneler ve Kızları dizisinin çekimleri 10 Temmuz’da Malatya’da başlıyor. Dizi, Malatya, Bursa ve İstanbul üçgeninde çekilecek.

  Bursa Cumalı Kızık’a özel dekor

  Anneler ve Kızları dizisi için Türkiye’de pek çok il dolaşıp mekan taraması yapan ekip Cumalı Kızık Köyü’nde karar kıldı. Çekimler önce Malatya’da başlayıp ardından Bursa Cumalı Kızık Köyü ve İstanbul’da devam edecek. Köyde Feride Çetin’in evi olarak kullanılacak olan evde daha önce kış masalı dizisi çekilmişti.

  Cumalı Kızık köyü dizilerin çok sık plato olarak kullandıkları bir Osmanlı köyü. Daha önce Osmancık, Kurtuluş gibi dönem dizilerine ev sahipliği yapan Cumalı Kızık’ta Kınalı Kar’da çekilmişti.
  Çekimleri ağırlıklı olarak İstanbul ve Bursa’da devam edecek dizi için ayrıca, Elazığ Keban baraj gölü çevresinde ve özel izinle Adıyaman Nemrut’ta da özel sahneler çekilecek.

  İki farklı kültürden annenin dramının anlatıldığı, senaryosu Leyla Karaloğlu ile Seval Bozkurt’un kaleminden çıkan dizinin yönetmenliğini Hakan Arslan yapıyor. Dizinin kesinleşen oyuncu kadrosunda Ebru Özkan ve Feride Çetin’in yanı sıra, Ergun Kuyucu, Hülya Şen, İsmail Demirci, Şerif Sezer, Özge Korkmaz, Dilşad Bozyiğit, Mehmet Polat, Hikmet Körmükçü, Deniz Barut yer alıyor.

  Anneler ve Kızları Ağustos ayında ekranlarda olacak.

  _alıntı_
   


Yükleniyor...