Anneler ve kızları dizisi star

'Popüler Diziler' forumunda ZORBEY tarafından 17 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. star tv Anneler ve kızları dizisi
  star tv anneler ve kızları dizisi ne zaman
  Anneler ve Kızları dizi kınusu star

  [​IMG]

  Yakında Star ekranlarında başlayacak olan yeni dizi Anneler ile Kızları, yüreklere dokunan hikayesi ile izleyicileri ekran başına toplayacak.

  Başrollerini Ebru Özkan ve Feride Çetin’in paylaştığı dizi, biri İstanbul’da diğeri Malatya’da yaşayan Defne ve Gülizar’ın, benzeyen kaderlerinin yollarını birleştirmesini konu alıyor. Doğdukları coğrafyalardan ayrılıp kaderleriyle benzeşen Defne ile Gülizar'ın ayakta kalma mücadelesi...Senaryosunu Leyla Karaloğlu ile Seval Bozkurt’un yazdığı Anneler ile Kızları’nın oyuncu kadrosunda Ebru Özkan ve Feride Çetin’in yanı sıra, Levent Üzümcü, Şerif Sezer, Selda Özer, Ozan Çobanoğlu ve Hüseyin Soysalan da var.

  NTC MEDYA’nın yapımını üstlendiği dizinin yapımcısı Mehmet Yiğit Alp, yönetmeni ise Küçük Kadınlar’dan sonra Anneler ile Kızları’nın yönetmen koltuğuna oturan Hakan Arslan.

  Dizi karakterleri hakkında Bilgi :

  Gülizar, Malatya’da kocasının ailesiyle birlikte yaşayan dirayetli, ailesine bağlı, inançlı bir kadın. Görücü usulüyle evlenmiş, sonra sevmiş kocasını. Üç tane düşük yapmış, en sonunda bir kız bir de oğlan çocuk sahibi olmuş. Onların selametini her şeyin üstünde tutuyor. Kocasının ailesi tarafından ezilse de, çocukları için var olmaya çalışan, sevgi ve umut dolu bir kadın. Gücünü topraktan alan bir Anadolu kadını.

  Defne problemli bir ailede büyümüş, zorlu bir çocukluk dönemi geçirmiş, doğrularını ve yanlışlarını bu mücadele sürecinde belirlemiş.Defne, her zaman kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış, eğitimini tamamlamış, geçmişin izlerini âşık olduğu eşi ve kızı ile silmeye çalışmış biri.
   
Yükleniyor...