Anneler Gününe Özel Telefon 2012

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda EyLüL tarafından 29 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. Anneler Gününe Özel Telefon


  2012 Anneler Gününe Özel Telefon

  Anneler Günü yaklaşıyor Philips, her sene olduğu gibi bu yıl da en özel hediye seçenekleriyle hayatı kolaylaştırıyor ve annenizi mutlu edecek en özel alternatifleri sunuyor

  Diğer özel günlerden farklı olarak, Anneler Günü hediyesi seçmek hiç kolay değil. Daha hassas, daha özel ve daha kullanışlı alternatiflerin arandığı bu özel günde; Philipsin şık ve kullanışlı ürünleri yardımımıza koşuyor. Lezzet yaratıcısı mutfak ürünlerinden ev temizliğine, kişisel bakım ürünlerinden müzik sistemlerine kadar birçok farklı ürün grubundan göz alıcı Philipsler, anneler günü için hazır..

  [​IMG]

  Nokia'dan Anneler Gününe özel kampanya


  Nokia, 1-15 Mayıs tarihleri arasında belirlenen model cep telefonlarını alanlara cilt bakım ürünleri hediye ediyor.


  1-15 Mayıs tarihlerinde Nokia C5-03, C6-00, C6-01, C7, E72, N8, E5 ve E7 modellerinden birini alanlara H20 cilt bakım ürünü hediye ediliyor.

  [​IMG]

  Ev telefonunda kablosuz özgürlük ve şıklık bir arada


  Gelişmiş Philips teknolojisiyle üretilen CD290 dect telefon, HQ ses teknolojisi ile inanılmaz ses kalitesinin keyfini çıkarmanız için üretildi. Yüksek kaliteli hoparlör, gelişmiş teknoloji ve gerçek akustik bölme sayesinde anneniz telefonu hiç kapatmak istemeyecek.

  CD290 sahip olduğu telefon defteri özelliği ile 100 kişiyi belleğinde saklayabilir. Philips dect telefonlar enerji tasarrufu özelliğine sahip ve çevreye duyarlı şekilde üretiliyor. Philips CD290 89,90 TLlik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

  Turkcell Akıllı telefonlarda Anneler gününe özel Worldcard kampanyası


  Şimdi akıllı telefonlar, Turkcellde Worlde özel peşin fiyatına 10 taksit ve hediye worldpaun ayrıcalıkları ile.

  1-8 Mayıs tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan 20den fazla cep telefonundan birini;

  Worldcardı ile kontratlı olarak almak isteyen herkes, ilk taksit tutarları kadar hediye worldpuan,
  Kontratsız satın almak isteyenler ise, peşin fiyatına 10 taksit ve 30 TL hediye worldpuan kazanıyor.

  Kampanya, 1-8 Mayıs tarihleri arasında World Üye İşyeri olan Turkcell İletişim Merkezi ve Yetkili Turkcell Satış Noktalarından yapılan IMEI kontrollü 10 taksitli işlemler ve Turkcellin kontratlı cep telefonu kurgularında ilk 12 ayı kredi kartına taksitli alışverişler için geçerlidir.