Anneler Günü Takı Kampanyaları 2012

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Aysell tarafından 3 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu


 1. 2012 Anneler Günü Takı Kampanyaları

  Anneler Gününe özel Takı Kampanyaları 2012

  Takılar Anneler Gününde annenize alabileceğiniz güzel hediye seçeneklerinden biridir. Şık bir kolye, yüzük, küpe ya da bileklik annenizi mutlu edecektir. Peki 2012 takı kampanları neler?

  Jival , her şeyden değerli anneleri elmas ve zümrütle işlenmiş Valide Sultan Küpe Koleksiyonu ile taçlandırıyor.
  Jivalin anne kalbinin ışıltısından ilham alarak Anneler Gününe özel tasarladığı Valide Sultan Küpe Koleksiyonunda annelerin beğeniyle takabileceği şık ve zarif taşlar dikkat çekiyor. En değerli taşlardan zümrüt ve elmasla işlenerek hazırlanan koleksiyon, aynı zamanda annelerin biricik kızlarına hatıra olarak bırakmayı tercih edeceği seçenekler de sunuyor. Koleksiyon yaklaşmakta olan Anneler Günü için hediye arayanlara da benzersiz bir alternatif olarak dikkati çekiyor.

  Euromoda

  Bahar sezonunu birbirinden şık ve eğlenceli takılarla hızlı açan Euromoda, annelerin estetiği kadar sağlığını da düşünüyor. Birbirinden şık küpeler, kolyeler, bilezikler ve değişik takılar, her zevke uygun örnekleri ile üstelik anti-alerjik özelliğiyle Euromoda mağazalarında annelerin beğenisine sunuluyor. Birden fazla seçenekle onları mutlu etmek için Anneler Gününde önce mutlaka Euromodaya uğrayın.