Anneler Günü ile ilgili güzel sözler

'Güzel Sözler' forumunda YAREN tarafından 30 Mart 2010 tarihinde açılan konu


 1. Anneler Günü ile ilgili güzel sözler  Eger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın, senı ne kadar sevdıgımı cok ıyı anlardın...anneler gunun kutlu olsun.

  Annecıgım, bır gunumde degıl her gunumdesın. Annem olman dunyadakı en buyuk sansım,ıyıkı varsın.senı cok sevıyorum annem.

  Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. Dogru yolu buldum.senı sevıyorum anne.


  Sevgılı annecıgım, bırgun umarım bana gosterdıgın sevgı ve sabrı sana gosterebılme sansım olur anneler gunun kutlu olsun.

  Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne. Cunku aslında senın kucuk bır kopyanım. Umarım senın kadar sevgı dolu olurum.

  Meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs. Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyor...anneler gunun kutlu olsun.


  Annecıgım senı ben cıceklerden yemısten ve klasık dortluklerde anlatıldıgından daha cok fazla severım,senı cook severım...

  Kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgıyı, tarıf et desen bana herhalde sadece "anne" derdım..anneler gunun kutlu olsun.

  Bır gunumde degıl her gunumdesın. Her gun her sanıye benımlesın. Her zaman bana destek oldun. Sen benım ıcın cok ozelsın. Anneler gunun kutlu olsun.
   
 2. Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. Dogru yolu buldum.senı sevıyorum anne.


  Bu dunyadakı en guvenlı sıgınagım senın kucagın.benım annem olman bu dunyadakı en buyuk sansım. Senı sevıyorum annem...


  Benım ıcın herseye katlanan, her zaman yanımda olan, degerı bıcılemeyen dunyanın en guzel annesıne anneler gunun kutlu olsun


  Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne. Cunku aslında senın kucuk bır kopyanım. Umarım senın kadar sevgı dolu olurum...


  Meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs. Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyor...anneler gunun kutlu olsun...

  Eger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın, senı ne kadar sevdıgımı cok ıyı anlardın...anneler gunun kutlu olsun...


  Benım ıcın herseye katlanan, her zaman yanımda olan, degerı bıcılemeyen dunyanın en guzel annesıne anneler gunun kutlu olsun.

  Anne senı sevıyorum belkı sevgımı her zaman gosteremıyor olabılırım ama sen bunu daıma bılıyorsun anneler gunun kutlu olsun.

  Kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgıyı, tarıf et desen bana herhalde sadece "anne" derdım..anneler gunun kutlu olsun...


  Bır gunumde degıl her gunumdesın. Her gun her sanıye benımlesın. Her zaman bana destek oldun. Sen benım ıcın cok ozelsın. Anneler gunun kutlu olsun...
    3. anneme

  ArkadaŞlar anneler İnsan deĞİldİr.onlar aİlesİ İÇİn fedakarlik yapan kanatsiz meleklerdİr tÜm annelere en baŞta da benİm annneme hepİmİz bazen ÖkÜzlÜkler yapariz ama bİr onlar bİr de allah affeder.
    4. canım annem

  en mutlu günün senin
  çünkü bugün anneler günü
  senin bugünü yaşama hakkın var
  anneler günün kutlu olsun annecim
  iyiki varsın
    5. anneler günü kutlu olsun
    6. anneler insan değildir çünkü onlar melektir,
    7. 1)Anne sevgi saçan bir kalp ağacına benzer.
  2)Annenin kalbine giren sevgi tomurcukları içinde yüzer.
  3)Anne sevgisi insanı güneş gibi parlatır.
  4)Başımın tacı , gönlümün sultanı : Gününüz kutlu olsun biricik benim annem.
    8. Annem snİ Çok sevİyorumm(bÜŞra ece)
    9. Bu dÜnyada en deĞerlİ Şeyler annelerİmİzdİr annemİzİn deĞerİnİ bİlelİm annesİnİ Üzmeyen herkes cennete gİdecektİr anneler gÜnÜnÜzÜ en İÇten dİleklerİmle kutlarim...!!!
    10. O melekt güzel annem sen hayatta en gÜzelİ
    11. anneciğim anneciğim
  seni ben çok severim,
  yavru sevgini bilirim
  anneciğim anneciğim
  ANNNNEEEEEE SENİİ ÇOOOK SEVİYORUMMMMMM ...
    12. Benım ıcın herseye katlanan, her zaman yanımda olan, degerı bıcılemeyen dunyanın en guzel annesıne anneler gunun kutlu olsun
    13. annem benim yanımdan birkere olsun ayrılmadı ben annemi çok seviyorum o da beni çok seviyo annecim annele günün kutlu olsun
    14. annem benim için en değerli insandır.O benim için bu kadar fedakarlık yaparken ben zaten bunun aksini söyleyemem.Bu gün senin günün hakkın bir sözle ödenemez ama CANIM ANNEM anneler günün kutlu olsun SENİ ÇOK SEVEN , SENİN GİBİ FEDAKAR VE SEVGİ DOLU BİR ANNE OLMAK İSTEYEN kızın... :)
    15. hepinizin söylediklerine ,sitedeki sözlere bayıldım ben de en kısa sürede buraya kaydolucam annemm canım annem seni çok seviyorum iyiki varsın allah hepimizin başından anneleri eksik etmesin amin.
  annemi her şeyden cok seviyorum ayrıca annelerin işleri hiç te kolay değil en başta bizimle ilgileniyorlar .ev işleri o bu şu derken zor valla annelerimizin kıymetini bilmeliyiz .annesi olmayanlara allah sabır versin .allahım sen benim ailemi başımdan eksik etme onları ve beni koru derslerimde başarı ver amin (konunun dışına çıktık ama)canım annem iyiki varsın
  iyiki varsınız
  iyiki
  <3
  :)
  :p
  <3
    16. anne anne anne sana sesleniyorum
  yolunu gözlüyorum
  bakışını özlüyorum
  seni anlatmam
  DESTANMIŞ
  bunu anladım sevgili anneciğim anneler günün kutlu olsun...:)
    17. Anneciğim şu an neredesin bilmiyorum ama şunu biliyorum benim kalbimdesin iyki benim annemsin canım annem sensiz bir günü bir anı bile düşenemiyorum ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM ANNECİĞİM KALBİMDESİN (:
    18. buradan bütün annelerin anneler günü lutlu olsun :):):)
    19. sevgi bahçemin en nadide çiçeği sen sin güzel annem umarım senin kadar sevgi dolu olurum
    20. anneciği seni çooooooook seviyorum