anneler günü hediyesi

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Ezlem tarafından 23 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. Anneler Günü İçin Nasıl Bir Hediye Alabilirim?
  Anneler Günü İçin Hediye seçenekleri

  [​IMG]

  Anneler günü hediyesi seçmek zor mu, ya da "anneler günün de hangi hediyeyi almalıyım" diye kara kara düşünüyor musunuz? Merak etmeyin yalnız değilsiniz.

  Kıyafete mi ihtiyacı var:
  Annenizin neye ihtiyacı olduğunu iyice düşünün. Belki bir mağazaya gittiğinizde "şu ayakkabı ne kadar da güzel, aslında ayakkabım da eskidi" demiştir. Hafızanızı yoklayın. Bu size anneler günü hediyesi seçerken çok büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

  Annenizin tarzını gözden geçirin:
  Örneğin kapalıysa, acaba bir başörtüsü onu sevindirir mi? Ya da spor yapmayı çok seviyorsa onun zevkine uygun bir spor ayakkabı almak onu mutlu edebilir mi?

  Mutfağa bir göz atın:
  Anneler için en önemli yer mutfaktır sanırım. Bu nedenle belki de onu en çok mutlu edecek hediye mutfak eşyası olabilir. Yine hafızanızı yoklayın. Yakın dönemde "mutfak robotu olsaydı, mikrodalgayı da yenilemek gerek" gibi söylemleri olduysa işte bu sizin için çok iyi bir fırsat.

  Aksesuarlara Dikkat Edin:

  Anneniz takıları, taşları çok seviyorsa onun zevkine hitap edebilecek bir takı ya da aksesuar alın. Örneğin swarovski taşlarıyla süslenmiş şık bir kolye ve küpe takımı almanız belki de onun için farklılık olacaktır.

  Daha fazla alternatif için sitemizdeki diğer başlıklara bakabilirsiniz

  https://forumdas.net/ozel-gunler/anneler-gunu-hediyeleri-47258/