Anneler Günü Hediyesi Ne Olabilir

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Sitem tarafından 3 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu


 1. Anneler Günü İçin Nasıl Bir Hediye Alabilirim?


  Anneler Günü Hediye Fikirleri

  Annenize kendi elinizle hazırladığınız bir şeyi hediye etmeniz onu çok mutlu edecektir. Hazır bir hediye almak istiyorsanız da bu bir kıyafet, güzel bir takı, küçük bir mutfak eşyası, hoş bir çanta alabilirsiniz.

  Ayrıca annenizle fotoğrafınızın bulunduğu güzel bir fotoğraf çerçevesi alabilirsiniz. Kişiye özel resimli mumlar da güzel bir seçenek olabilir. Ya da bunun gibi başka özel hediyeler de yaptırabilirsiniz.

  Anneler Günü Hediye alternatifleri için diğer konularımızıda inceleyebilirsiniz..
  Anneler Günü İçin Ucuz Hediyeler
  Anneler Günü Hediyeleri

  [​IMG]

  Anneler Günü Hediyesi Ne Olabilir diyorsanız işte diğer seçenekler;

  1. Rahatlatıcı Ürünlerin Olduğu Bir Hediye Sepeti

  Çoğu zaman anneler için bir bebek dünyaya getirmek, bebeğin beslenmesi ve bakımı ile ilgilenmek ve her an yanında olmak zor ve yorucu bir iştir. Yorgunluğunu atabileceği, kendisini rahat ve mutlu hissedebileceği bir şeyler düşünebilirsiniz. İçeriğinde masaj yağları, çikolata ve iyi bir kitap bulunan hediye sepeti yeni annenin ilk anneler günü için harika bir fikir olabilir. Sepeti bebeği değil de anneyi düşünen ürünlerle doldurduğunuza emin olun.

  2. Keyifli Bir Gün Hediyesi

  İlk anneler gününde anneye, kendini iyi hissetmesini sağlayabilecek; güzellik ve masaj salonunda geçirebileceği bir gün hediye edebilirsiniz. Spa, masaj, pedikür - manikür bakımı içeren bir gün Yorgunluğunu atıp vakit ayırmayı unuttuğu kişisel bakımını tamamlayarak kendini iyi hissetmesini sağlayabilirseniz anne, ilk anneler gününde bundan mutluluk duyacaktır.

  3. Muazzam Güzellikte Şeker ve Çiçeklerden Oluşan Bir Buket

  Çiçek fikrini çok klişe bulabilirsiniz. Fakat içeriğine farklı şeyler katmayı başarabilirseniz yeni anne için harika bir ilk anneler günü hediyesi oluşturabilirsiniz. Unutmayın anneler çiçekleri her zaman severler. İçeriğinde balonlar, çikolatalar vb. bulunan bir çiçek demeti onu çok mutlu edecektir. Yaratıcılığınızı kullanın. Bir çiçek demetinin (veya sepetinin) içerisine neler ilave edebilirsiniz. Ne onu mutlu eder?..

  4. Anlamlı Sözlerle İşlenmiş Bir Takı veya Mücevher

  İçerisinde “Anne temalı bir yazı olan takı armağan edebilirsiniz. Örneğin; “Yeni anneye, “dünyanın en güzel annesine, “en iyi anneye gibi onu mutlu edecek sözler yazılı bir takı almak, kullandıkça ve okudukça o günü hatırlayacağı ve ömür boyu saklayabileceği güzel bir hediye olabilir.

  5. Serbest Bir Gün

  Yeni anne olmak uykusuz geceler gerektiren yorucu bir iştir. Kendisini rahat hissedeceği, sevdiği aktivitelerle ilgilenerek kendisine zaman ayırabilmek isteyebilir. Anneler gününde veya bir gün sonrası sevdiği konularla vakit geçirmesi için ona yardımcı olmayı düşünebilirsiniz.

  6. Özel Bir Şiir

  Bir camın, ahşabın veya herhangi bir şeyin üzerine yazılmış kalıcı olabilecek güzel bir şiir hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Hayatının geri kalanı boyunca her baktığında ilk anneler gününü hatırlayabileceği bir şiir olsun.

  7. Anneler Günü Pastası

  Pasta doğum günleri gibi özel günlerin en önemli temasıdır. Fakat anneler de sevdikleri malzemelerle yapılmış bir pastayı hak ederler. Yeni anneye tatlı bir ilk anneler günü hediyesi olacaktır. Pastanın üzerinde esprili bir mesaj bulunabilir.

  8. Sevdiği Aylık Bir Dergiye Abonelik

  Her ay bakmak isteyebileceği, ilgilendiği konularla alakalı bir degiye abonelik hediye edebilirsiniz.

  9. Bütün “İlkleri Yakalayabilecek Bir Video Kamera

  Bu harika bir hediyedir. Geri dönüp baktığında gülerek hatırlayacağı ilk anları kaydetmesi için bir video kamera hediye edebilirsiniz.

  10. Kişiselleştirilmiş Farklı ve İlginç Bir Hediye

  İçerisinde anlamlı sözlerin yer aldığı bir kartla beraber sunabileceğiniz, esprili bir t-shirt, özel baskılı bir kupa, bir fotoğraf albümü, istiridyeden çıkan bir inci kolye... ve bunlar gibi ilginç ve yaratıcı bir hediye belirleyebilirsiniz.  alıntı