anLamLı sözLer

'Güzel Sözler' forumunda modern kabus tarafından 23 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu


  1. ßaşımıza qeLmesİ imKanSız die düşündüqümz şeyLeri yaşamakLa qeçior hayat aşk önce dmardan qirior snra burnundan qetirior insanı en yakışıkLı caqLarında kanıor her yanın fiLmin sonu hiç deqişmior sarıLmAmIş yaraLarLa doLuor hEr yAnın...
    ßuqünü ömründen ßir qün dha qittqni düşünerek ii deqerLendr hayat qercekten cok kısa,herqünü ii ve mutLu qeçirerek hayatı sevdikLernLe ve deqer verdkLernLe yaşa bunu 1 snye bLe oLsa düşündüqünü beLLi et..

    seni senden başka kim doLdurabiLir içindeki boşLuğu sen istemezsen kim mutLu edebiLir seni hazır değiLsen kim yıkar yıpratır seni izin vermezsen kim sever seni kendini sevmezsen herşey sende başLar sende biter yeterki yürekLi ol tükenme tüketme tükettirme içindeki yaşama sevgisini...    Dön arkana bir kez düşün o zmn anLayacaksın ki sevmiorum dediqn kişileri asLında cok seviorsun ona hissettigin asLında nefret deiLde onu anLayamamakTIr gözüm kapaLı seviorum dediqin kişiLeri bidha düşün seviormusun yoksa öle oLmasını mı istiyorsun !!    insanı yaşLandıran yaşadıqı yıLLar deiL uLsamadıqı arzuLarıdır hayatta en acı şey öLüm deİL yasanması mümkÜn ikEN yasanmayan mutLULuKLardır!!