Ankarada Okullar Tatil 29 Şubat Çarşamba

'Haberler' forumunda EyLüL tarafından 29 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. Bugün Ankara'da Okullar Tatil 29 Şubat 2012
  29 Şubat 2012 Bugün Ankara'da Okullar Tatil

  Bugün Ankara'da ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi. Ankara valiliği bu gün (29 Şubat 2012, Çarşamba) Ankara'da okullara kar tatili verdi.

  Türkiye, bu akşamdan itibaren Balkanlardan gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek. Meteoroloji ve AKOM yoğun kar yağışına karşı uyardı. Marmara dahil tüm Türkiye'de yoğun kar ve tipi bekleniyor. İstanbullular yarın sabaha dikkat! Yarın yoğun kar yağışı ve tipi ulaşımı etkileyebilir.

  İstanbul'da beklenen kar yağışı kentin yüksek yerlerinde kendini hissettirmeye başladı.

  Kar yağışı şehrin Anadolu yakasında akşam saatlerinden itibaren önce sulu kar şeklinde başladı. Saatler ilerledikçe yerler de kar tutmaya başladı. Kar yağışıyla birlikte soğuk hava etkili olmaya devam ederken yağışın gece de devam etmesi bekleniyor.

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul'da akşam saatlerinde yağmur ve sağanak şeklinde devam eden yağışın, kuvvetli poyraz ve hissedilir derecede sıcaklık düşüşüyle birlikte ilerleyen saatlerde kar yağışına dönüşeceğini ve kar yağışının özellikle bu gece ve yarın sabah saatlerinde il genelinde yer yer kuvvetli olması beklendiğini bildirmişti.

  Yetkililer, zaman zaman tipi şeklinde kar yağışı, ulaşımda aksamalar, görüş mesafesinde azalma, yüksek kesimlerde ve viyadüklerde buzlanma gibi yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini belirtti.
   


Similar Threads: Ankarada Okullar
Forum Başlık Tarih
Haberler 1-2 Mart Ankarada Okullar tatil mi 29 Şubat 2012
Haberler Ankarada Doğalgazın Metreküp Fiyatı 2011 21 Nisan 2011
Haberler Ankarada Memurlara Kar izni-8/9 mart 2011 Kar Tatili 8 Mart 2011
Haberler Ankarada Patlama 3 Şubat 2011
Haberler Hillary Clinton Ankarada 7 Mart 2009