Android Telefona Bilgisayardan Oyun Atma

'Teknoloji Haberleri' forumunda zamaneanne tarafından 27 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Android Telefona Bilgisayardan Oyun Yükleme  Android telefonlarda en çok yapılan kişinin bilgisayarındaki resim, video, müzik ve tabi ki oyunları telefonuna atması herhalde. Siz de bunun nasıl yapıldığını merak ediyorsanız yazımızı okuyun:

  Öncelikle Telefonunuzun sürüclerini bilgisayara tanıtmanız gerekiyor. Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayara bağlamanız yeterli.

  Ardından Bağlantı Tipinizi Seçin.Telefonu USB kablosu ile bilgisayara bağladığımızda bize SD kartımızı bilgisayara bağlamak isteyip istemediğimiz sorulacaktır. Telefonumuzdan USB bağlantısı seçeneğini seçerek telefonumuzu bilgisayara bağlayabiliriz.

  Yukardakileri yaptığımızda bilgisayar ekranımızda aşağıdaki bir ekran çıkacaktır. Bu ekrandan “Dosya görüntülemek için klasörü aç” seçeneğini seçerek SD kartımızın içindeki dosyaları görebiliriz. Artık tek yapmamız gereken burada kendimize özel klasörler oluşturup içlerine istediğimiz dosyaları kopyalamak. SD kartınızın düzeni açısından Uygulamalar, Oyunlar, Müzikler, Resimler gibi klasörler oluşturmanız ve içlerini uygun şekilde dosyalarla doldurmanız gerekir.
   


Similar Threads: Android Telefona
Forum Başlık Tarih
Teknoloji Haberleri Android Telefona Uygulama Yükleme Nasıl Yapılır 27 Ağustos 2012
Teknoloji Haberleri Android Telefona Virüs Bulaşırmı 26 Ağustos 2012
Teknoloji Haberleri Android Telefona Video Atma 26 Ağustos 2012
Teknoloji Haberleri Android Telefona Uzaktan Erişim 24 Ağustos 2012
Teknoloji Haberleri Android Telefona Uygulama Yükleme 24 Ağustos 2012