Anakara Yapı Fuarı 2011-Turkeybuild Ankara

'Haberler' forumunda Sitem tarafından 20 Eylül 2011 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Turkeybuild Ankara 24.Yapı Fuarı
  24.yapı Fuarı Turkeybuild Ankara 22 - 25 Eylül 2011
  Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara, 22 - 25 Eylül 2011 tarihleri arasında Altınpark Expo Center'da, Türk yapı malzemesi üreticilerini, yatırımcı kamu kuruluşları ve bölgenin yapı profesyonelleriyle bir araya getirerek yapı sektörünün nabzını tutuyor.

  24. Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara, 11.500 m2 alanda, 200'den fazla katılımcı firma, binlerce ürün çeşidi, 30.000 ziyaretçisiyle 24 yıldır bölgesinin lideri.

  Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 35 yıldır düzenlenen Yapı Fuarları - Turkeybuild, ulusal ve uluslararası alanda yapı malzemesi sektörüne büyük katkılar sağlıyor. Bu yıl 110 bini aşkın yapı profesyonelinin ziyaret ettiği "Bölgenin ve Türk Yapı Sektörünün en büyük buluşması" Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'un ardından, Eylül'de Ankara ve Ekim'de İzmir'de düzenlenecek olan Yapı Fuarları - Turkeybuild, sektörü ortak bir platformda buluşturmayı amaçlıyor.

  Yapı Fuarları Türk yapı malzemesi sektörünün dev firmalarını, mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, müteâhhitler, GYO'lar, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK'lardan oluşan yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya getiriyor.

  alıntı