Amy Winehouse Neden Öldü

'Haberler' forumunda Dark tarafından 23 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu


 1. amy winehouse ne zaman öldü
  Amy Winehouse is dead
  [​IMG]
  Amy Winehouse Nasıl Öldü
  Amy Winehouse Öldü
  amy winehouse ölmüş

  İngiliz şarkıcı Amy Winehouse'un evinde ölü bulunduğu bildirildi.

  YÜKSEK DOZDA UYUŞTURUCU İDDİASI

  Uyuşturucu ve alkol bağımlısı olduğu bilinen ve psikolojik tedavi gören İngiliz şarkıcının, yüksek dozda uyuşturucudan öldüğü iddia ediliyor.

  Polisin yaptığı açıklamaya göre, Kuzey Londra’da bulunan evine yerel saat 15:54’te ambulans çağrılan Amy Winehouse, acilen hastaneye götürüldü. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Winehouse hayatını kaybetti.


  Amy Winehouse Ölüm Nedeni
  Sunday Times gazetesi de birinci sayfasından duyurduğu Winehouse'un ölümüyle ilgili haberde, "İngiltere'nin en yetenekli sanatçılarından birinin dün Londra'nın kuzeyindeki evinde ölü bulunduğunu ve ölüm nedeninin aşırı dozda uyuşturucu kullanımı olduğunun tahmin edildiğini" yazdı. Gazete ayrıca, Winehouse'un 5 Grammy ödülü kazanan ilk İngiliz şarkıcısı olduğuna dikkati çekti.

  Bu arada İngiliz polisi, Winehouse'un ölüm nedeninin, otopsinin ardından açıklanacağını belirtirken, birçok basın kuruluşu Winehouse'un aşırı dozda uyuşturucu kullanımının ardından hayatını kaybetmiş olabileceği tahmininde bulunuyor.

  New York'ta bulunan Winehouse'un babası Mitch, ölüm haberinin ardından Londra'ya gelirken, şarkıcının çok sayıda hayranı, Winehouse'un Londra'nın kuzeyindeki Camden semtinde bulunan evinin önüne çiçekler bıraktı, mumlar yaktı.

  Winehouse geçen ay çıktığı Avrupa turu çerçevesinde Sırbistan konserini yarıda kesmiş, 20 Haziran'daki İstanbul konserini ise iptal etmişti.

  14 Eylül 1983'de doğan, 5 Grammy ödüllü Amy Winehouse, soul ve caz müziğinin önde gelen seslerinden biri olarak kabul ediliyordu.  Kaynak: AA
    2. Cevap: Amy Winehouse Neden Öldü

  23 Temmuz günü Londra'nın Camden semtindeki evinde ölü bulunan şarkıcı Amy Winehouse'un, polis "Henüz ölüm nedeni belli değil" dese de aşırı doz yüzünden yaşamını yitirdiği söyleniyordu.

  MTV yapımcılarından Danny Panthaki, İngiliz Sunday Mirror gazetesine şarkıcının cesediyle karşılaşan ilk polisin erkek arkadaşı olduğunu ve Winehouse'un aşırı doz Ecstasy ve alkolü bir arada aldığı için yaşamını yitirdiğini öne sürdü.

  Gazetenin yer verdiği bir diğer iddiaya göre de şarkıcının beraber uyuşturucu kullandığı bir arkadaşı onun çok tehlikeli bir hap aldığını söyledi.

  Sunday Mirror, Winehouse'u ilk bulanın şahsi koruması olduğunu, korumanın polisi ve ambulansı çağırdığını da yazdı.
  NTV