Amerikan usulü ameliyat

'Eğlence' forumunda alemşah tarafından 4 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. ameliyat
  operasyon

  Teksas usulü safra kesesi ameliyatı

  ABD\'de yüzsüzlüğün bu kadarına da pes dedirtecek bir olay yaşandı. Teksas\'ta ameliyat ettiği hastanın karnında 21 bin dolar değerindeki Rolex marka saati unutan cerrah, saatin parasını hastaya fatura etti.

  Teksas\'ın \"ünlü\" doktorlarından 39 yaşındaki Frank Gifling, safra kesesi ameliyatı yaptığı 66 yaşındaki hastası Harriet Reinski\'nin karnında saatini unuttuğunu anlayınca, 21 bin dolar değerindeki saati çıkarmak için yeniden ameliyat parası istedi.

  Ancak tekrar ameliyat parası vermeye yanaşmayan ve sorumluluğunun doktora ait olduğunu savunan Bayan Reinski\'ye, birkaç hafta sonra 21 bin dolarlık bir fatura geldi. Gifling ayrıca, hastasına telefon ederek parayı ödememesi durumunda yasal yollara başvuracağını söyledi.

  Saat evlilik hediyesiymiş

  Gifling, evlilik hediyesi olan saatin haftalardır hastasının karnında durduğunu ve saat çıkarılınca kimsenin kendisinden bu saati yeniden takmasını beklememesi gerektiğini savunarak, kendisinin maddi kaybını talep etmesinde şaşılacak bir şey görmediğini söyledi.

  Hastanın sigorta şirketi, ne 21 bin doları ne de yeniden ameliyat ücretini ödemeyi kabul ederken, bayan Reinski kara kara ne yapacağını düşünüyor.

  alıntı
    2. Cevap: Amerikan usulü ameliyat

  Doktorun sorumluluğu resmen neden halen ısrar ediyor :f40:
    3. Cevap: Amerikan usulü ameliyat

  bu senin sorduğun soruyu doktora bende sordum dediki saat çok pahalı ucuz olsaydı ısrar etmezdim:)
    4. Cevap: Amerikan usulü ameliyat

  rezalet nasıl doktor bu:f84::f84::):)