Altın Çilek İle Zayıflama-Altın Çilek Kapsülleri-Altın Çilek Kapsülleri Zararlımı

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 6 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Altın Çilek ile nasıl zayıflarım,Altın Çileğin faydaları
  [​IMG]
  Altın çilek kapsülleri hakkında bilgi,altın çilek hapları zararlımı,altın çilek hapları yan etkileri,

  Kilo vermek isteyen ya da yerleşmiş bölgesel yağlardan şikayetçi olanların akın ettiği Altın Çilek Kapsülleri yok satıyor. Popülerliğini kaybetmeden her gün daha fazla tüketilen Altın Çilek, barındırdığı lif miktarıyla dünyanın sayılı meyvelerinden biri olma özelliğinde. Anavatanı Orta ve Güney Amerika olan Altın Çilek, doğal güçlü bir antioksidan özelliğe sahip! Türkiye'de de birçok bölgede yetiştirilebilen 'Altın Çilek' halk arasında yer kirazı olarak isimlendirilmiş.

  Metabolizmayı hızlandıran ve zayıflamaya yardımcı olan Altın Çilek, doğum sonrası alınan kilolardan ve yerleşmiş bölgesel yağlardan kurtulmaya yardımcı oluyor!

  Altın Çilek Zayıflama kapsülleri acıkma hissini azaltarak, uzun süreli tokluk hissi sağlıyor. Bu meyvenin en önemli özelliği metabolizmayı hızlandırıp, zayıflama sürecine yardımcı olması.

  Altın Çilek, kolay kilo alıp zor verenler, bölgesel yağlanmadan şikayetçi olanlar, diyet ve egzersizlerden sonuç alamayanların adeta imdadına yetişiyor!


  Altın çilek kapsüllerinin zararı varmı

  Şu anda bu konuda bilimsel bir açıklama yapılmadı..Fakat bu ürünleri yapanlar hamile bayanlara ve içerisindeki maddelerin herhangi birine alerjisi olanların kullanmaması konusunda uyarıyor.

  İnternet ortamında bir çok yer bu ürünlerin satışını yapmaktadır.Aldığınız ürün orjinal olmayabilir.Bu nedenle sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz.

  Altın Çileğin faydaları;

  • Şeker oranını dengeleyerek iştahı bastırır.
  • Kilo vermeye yardımcı özelliğiyle bilinir.
  • Yakılan yağların vücuttan atılmasına yardımcı olur.
  • Yağların enerjiye dönüşmesini sağlar.
  • Bağırsak sisteminin parazitleri yok ederek düzene sokar.
  • Antioksidan açısından zengindir.