Almanyada okul baskını

'Haberler' forumunda GezgiN tarafından 11 Mart 2009 tarihinde açılan konu


 1. CNNTÜRK, Almanya'daki okul baskını ile ilgili olarak bir öğrenci velisini canlı yayına aldı. İşte ne olduysa o anda oldu...

  Almanya'daki okul baskını hakkında bilgi veren öğrenci velisi Ülgen Yılmaz, canlı yayında bir kişinin yakalandığını söyledi. CNNTÜRK spikeri heyecanla bu bilgiyi nereden aldığını sordu. Öğrenci velisinin cevabı ise şoke ediciydi. Veli Yılmaz, 'şu an NTV'yi izliyorum alt yazıdan geçiyor' dedi.

  Öte yandan Alman yetkililer, NTV'nin bu son dakika iddiasını da yalanlayarak gözaltına alınanın saldırgan değil, bir şüpheli olduğunu duyurdu.


  Baden-Württemberg eyaletinde Winnenden kenti yakınında düzenlenen saldırıda 9'u öğrenci 16 kişinin öldüğü, saldırganın olay yerinden yaya olarak kaçtığı kaydedildi.

  Okulda 1000 öğrencinin öğrenim gördüğü ve olayda çok sayıda yaralanan olduğu da bildirildi. Bu arada Alman Haber Ajansı (DPA), Stuttgart yakınlarındaki Winnenden kentinde Albertville okulunda bu sabah ateş açan, siyah giyimli saldırganın, 17 yaşında olduğunu duyurdu.
    2. Cevap: Almanyada okul baskını

  Cinayette 3'ü öğretmen toplan 16 kişi hayatını kaybetmiş bunlardan iki öğrencininde Türk olduğu söyleniyor.
  Gerçekten korkutucu bir olay Allahım sabır versin ailelerine :(
    3. Cevap: Almanyada okul baskını

  çok uzuldummm:eek:
    4. Cevap: Almanyada okul baskını

  hazan abla az önce son dk haberleri vrdı hiç türk ölmemiş bi tanesinin adı ibrahimmiş ama arnavut kökenliymiş türk konsolosluğu almanyaya gitmiş öle demişler Allah ölenlerin yakınlarına sabır vrsin
   


Similar Threads: Almanyada okul
Forum Başlık Tarih
Haberler Almanyadan emekli olanlara çifte vergi kesintisi bitiyor 19 Eylül 2011
Haberler Almanyada EHEC 2 Haziran 2011
Haberler 6 ekim salı günü okullar tatil mi 2015 4 Ekim 2015
Haberler 9 Ocak 2015 Okullar Tatil Mi İl İl 8 Ocak 2015
Haberler istanbul'da okullar Tatil 6 Ocak 2015 5 Ocak 2015