Ali Taran Ayşe Özyılmazel

'Medya Bölümü' forumunda ZORBEY tarafından 1 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu


 1. Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran evleniyor
  Ali Taran (reklamcı) ile Ayşe Özyılmazel evleniyor mu


  [​IMG]

  Kısa bir süre önce 54 yaşındaki eşi Selma Taran'dan boşanan ve adı Hülya Avşar ile aşk dedikodusuna karışan reklamcı Ali Taran, yarın akşam Göltürkbükü'nde kıyılacak nikahla Ayşe Özyılmazel ile dünya evine girecek.

  Bodrum'da evleneceği villanın Semiramis Pekkan'a ait olduğu iddia edildi.

  Taran ile Özyılmazel, günlerinin büyük bölümünü Göltürkbükü Beldesi'nde ağaçlıklar arasındaki villaya kapanarak geçirdi.

  Göltürkbükü Beldesi Harım Mevkii'ndeki Bağarası Caddesi'nde bulunan ve Semiramis Pekkan'a ait olduğu öne sürülen villada yapılması beklenen tören öncesinde çift ortalarda görünmüyor. Magazin ve basın mensuplarının yoğun ilgisi nedeniyle Taran'ın düğün yerini de değiştirebileceği söyleniyor.

  Taran ile Özyılmazel villadan dışarı çıkmazken, Taran'a ait cip ile evdeki hizmetkarların sürekli olarak yiyecek taşıdığı, Taran'ın yakınlarının da giyecek eşyaları getirdiği görüldü.

  Bu arada Taran ve Özyılmazel'i görüntülemek isteyen basın mensupları inşaatların çatıları da dahil yüksek yerlere çıktı.

  Çiftin cumartesi günü balayı için bir motoryatla Datça, Knidos, Simi, Kilimli ve Leros adalarını kapsayan mavi yolculuğa çıkması bekleniyor.