Ali Ersan Duru Kimdir Resimleri

'Biyografi' forumunda Yasemin tarafından 7 Şub 2014 tarihinde açılan konu

 1. Ali Ersan Duru Kimdir hakkında bilgi


  Genç bir oyuncu Ali Ersan Duru şimdilerde ATV'de yayınlanan Bugünün Saraylısı adlı dizide Fatih karakterini canlandırıyor.Genç ve yetenekli oyuncu hakkında merak ettiklerinizi aşağıdaki kısa yazımızda bulabilirsiniz.Ayrıca yazımızın alt kısmında Ali Ersan Duru resimlerini bulabilirsiniz.

  Ali Ersan Duru 19 Eylül 1984 Ankara doğumlu genç bir oyuncudur.Ali Ersan Oyuncu olmaya ve oyunculuğa on sekiz yaşındayken karar verdi.Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü'nden mezun olmuştur.Aynı dönem içerisinde amatör tiyatro hayatına başlamıştır.Ali Ersan Duru ilk olarak Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu ile çalışmaya başlamış 2008 yılında Diyalog Sanat'ta ilk oyunculuk eğitimi almıştır.Aldığı bu eğitimler sonrasında Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları'na katılmış. Üç yıllık bir tiyatro eğitimi aldıktan sonra yine aynı dönem içinde kamera oyunculuğu workshopları da almıştır.

  Ali Ersan Duru Resimleri


  ali-ersan-duru.

  ali-ersan-duru3. ali-ersan-duru4. ali-ersan-duru09. ali-ersan-duru9. ali-ersan-duru094. ali-ersan-duru.8. ali-ersan-duru-. ali-ersan-duru0.