Alev İnan’ın “Şifacı” Kitabı Çıktı

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Alev İnan’ın “Şifacı” Kitabı Çıktı

  [​IMG]
  Fantastik Roman yazarlarımızdan olan Alev İnan’ın sürükleyici kitabı “Şifacı” çıktı. Tanıtım bülteninde kitabın konusu şöyle anlatılmış

  “Şifacılar kavminden güzel Nissa, Ağaç Adamlar’dan Gunan, karanlık kavim Mortagular’dan Darkas ve Şansın anahtarına sahip Fortuni ırkının lideri hırslı Polux… Hepsi tek bir amaç uğruna savaşmaya hazır; Despera’nın sırrını çözmek… Her şey eski bir yazıtın gün yüzüne çıkmasıyla başladı… Yazıt bir lânetten söz ediyordu… Kim bilebilirdi ki lânet gerçek, efsane kıyametin habercisiydi… Kim bilebilirdi ki Despera Efsanesi pusuda bekleyen intikamın ta kendisiydi… Lânet yıldızlarda tezahür etmiştir… Kadim Dünya geçmişiyle yüzleşmek zorundadır ve artık Savaş kaçınılmazdır. Peki Şansa karşı bir savaş kazanılabilir mi? -Polux son bir defa yerde yatan Darkas’a baktı: “Sormayı unuttum… Bugün ne kadar şanslısın Mortagu?”

  Fantastik roman tutkunlarının severek okuyacağı Şifacı raflardaki yerini aldı ve okuyucusuyla buluşmaya hazır. Eğer fantastik roman türüne meraklıysanız kaçırmamanızı tavsiye ederim.