Alaycı Kuş Part 2 Ne zaman Vizyona Girecek

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Alaycı Kuş Part 2 Ne zaman Vizyona Girecek

  [​IMG]
  Suzanne Collins’in kaleme aldığı Açlık Oyunları üçlemesinin son kitabı olan Alaycı Kuş bilindiği üzere vizyona part 1 olarak girmiş ve izleyenleri filmin sonunu görebilmek için bir yıl daha beklemeye mecbur bırakılmıştı.

  Katniss ve Peeta’nın ölümcül açlık oyunlarına katılmalarıyla başlayan serüven Alaycı Kuş’un birinci bölümünde hiç beklenmedik bir noktada bitmişti. Peeta kurtarılmış ancak beyni yıkandığı için Katniss’i düşman olarak görmeye başlamıştı. Son sahnede Peeta ile Katniss’in yüz yüze ilk karşılaşmaları gösterilmiş ve burada Peeta’nın Katniss’e verdiği tepki seyirciyi şaşırtmıştı.

  Bundan sonra ne olacak? Peeta ile Katniss arasındaki bu belirsizlik nasıl son bulacak? Kitabı okuyanların bildiği ancak okumayanların merakla beklediği cevap 20 Kasım 2015 tarihinde çıkacak olan serinin son filminde netlik kazanacak. Bende hikayenin sonunu söyleyip oyunbozanlık yapmayayım.

  Katniss ve Peeta’nın serüveni Part 2 ile son bulacak. Bu sonu izleyebilmek için ise 20 Kasım tarihini beklemekten başka çare yok. Filmde rol alacak olan isimler önceki bölümlerden farklı değil. Yönetmen ise başrol oyuncusu ile aynı soyadı taşıyan Francis Lawrance (hemen belirtelim Jennifer ile her hangi bir akrabalığı yok)

  İşte Açlık Oyunları-Alaycı Kuş Part II’nin oyuncu kadrosu

  Jennifer Lawrence/ Katniss Everdeen
  Josh Hutcherson/Peeta Mellark
  Liam Hemsworth/Gale Hawthorne
  Woody Harrelson/Haymitch Abernathy