Alan Wake

'Oyun Bölümü' forumunda ßyFeaR tarafından 30 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Macera Severler İçin Muhteşem Bir Oyun Daha Geliyor...

  Sadece Xbox 360a çıkartılacak olan ve uzun süredir Remedy tarafından geliştirilen Alan Wakein çıkış tarihi nihayet açıklandı. Oyunun son derece iyi bir hikayesi var. Olay örgüsünün açıklanmasının ardından oyunseverler yapımı daha bir heyecanlı beklemeye koyuldular.

  Yöneteceğimiz karakter Alan Wake, bir yazar ve karanlık hikâyeler yazmakta. Nişanlısını esrarengiz bir şekilde kaybeden Wake ile, onu ararken birbirinden heyecanlı maceraları atılacağız. Aksiyon ve Macera türündeki Alan Wake 18 Mayıs tarihinde ABDde, 21 Mayısta da Avrupada oyunseverlerle buluşacak.

  Muhteşem ses ve görsel efektleriyle herkesi büyüleyecek
  Sözlerimizin başında dolambaçlı yollar izlemeden, hiç çekinmeden, tereddüt etmeden bir noktayı açıklığa kavuşturalım: Alan Wake, konsol tarihinin en kaliteli Adventure yapımlardan biri(muhtemelen iyisi) olmaya aday. Güçlü senaryo, müthiş görsellik ve inanılmaz hikayeyi tek potada eritmek, her babayiğidin harcı değil.

  Şimdilik Sadece Xbox 360 kullanıcıları faydalanabilecek ama ilerleyen zamanda oyunun Pc ve PS3 kullanıcılarının faydalanması için geliştirilecek...


  [​IMG]
   


Similar Threads: Alan Wake
Forum Başlık Tarih
Oyun Bölümü FİFA 15'de yer alan Türk takımlar 10 Ağustos 2014
Oyun Bölümü Cityville Alan Büyütme 6 Temmuz 2011
Oyun Bölümü Cityville Alan Genişletme Hilesi 5 Temmuz 2011
Oyun Bölümü İkariam savaş alanı 13 Kasım 2010
Oyun Bölümü Torrent Sorunu alan Buraya.. 12 Kasım 2009