alacakaranlık şafak vakti kitap özeti

'Etüt Merkezi' forumunda HazaN tarafından 13 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. alacakaranlık şafak vakti kitap özeti


  Serinin bana göre en güzel kitaplarından olan Şafak Vakti'nde olaylar hızla gelişiyor ve okuyucuyu sürüklüyor. Okuduğum kitaptan kendim sizlerle birşeyler paylaşmak istiyorum.  Bella yeni bir hayata başlamıştır. Yeni bir okul, yeni bir çevre, yeni bir araba... Edward'ın hediyesi olan bir Mercedes Guardian...Tabi birde bol limitli kredi kartları :)

  Bella ardına bakmadan çekip giden Jacop için endişelenmektedir. Hiçkimseye birşey söylememiş, haber bırakmamış sadece çekip gitmiş olan Jacop için. Kimse onun yerini bilmiyor bu konuda fikir yürütemiyordur.

  Düğün günü gelip çatmıştı. Bella heyecanlı, belki biraz tereddütlü ama Edwarda olan aşkından emin. Alice düğün için Bellayı hazırlar, anne ve babasıda düğünde hazırdır. Son anda çıkıp gelen sürpriz konuk Jacop'ta düğünü kaçırmaz.

  Heyecan dolu düğünün ardından Bella ve Edward balayı için bir adaya giderler. Bella burda hamile kalır ama bir terslik vardık. Bebek gerekenden daha çabuk büyümekte ve Bellaya zarar vermektedir. Hemen eve dönen çiftin acı dolu günlere başlar.

  Bella doğum yapacak, vampir olacak ve Volturilerle savaşacaktır. Sürükleyici, elinizden bırakamayacağınız bir kitap olacağına eminim.
    2. çok işime yaradı teşekkür ederim ama yalnız burada hamile kalır ama bir terslik vardık yazmışsın uyarıyım dedim onun dışında mükemmel
  :)