Akrepler 16-22 Ocak haftası neler yaşayacak?

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 15 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. Akrepler 16-22 Ocak 2012 haftası neler yaşayacak söyleyin

  Cevap: Akrepler 16-22 Ocak haftası neler yaşayacak?

  Hızlı bir haftaya giriş yapıyoruz, bu hafta gökyüzünde önce Güneş ile Satürn arasında sert bir etkileşim meydana gelecek, akabinde güneş Kova burcuna geçiş yapacak ve hafta sonuna doğru ise Güneş ile Jüpiter arasında bir etkileşim oluşacak.
  Güneş-satürn sert etkileşimi yüzünden, hayatınızda bazı gelişmeler kontrol dışı gelişebilir, özellikle iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda kontrol çok fazla sizin elinizin altında olmayabilir ve bu durum sizi bir parça huzursuz edebilir. Bunun yanı sıra iletişim aksaklıkları meydana gelebilir, yakın çevrenizle ilişkilerde zorlanmalar oluşabilir.

  20 Ocakta Güneş Kova burcuna giriş yapacak ve önümüzde ki 1 ay boyunca odaklanacağınız, kendinizi rahat bir şekilde ortaya koyabileceğiniz hayatınızda ön plana çıkacak olan konular, ev, yuva, aile, yerleşim, yer değiştirme, alım-satımla ilgili konular olabilecektir.

  Bu bir aylık süreçte, evinizi değiştirmek için araştırmalar yapabilir, evinizde bazı mini tadilatlar yapabilirsiniz. Ailenizle çok daha fazla vakit geçirebilir, onlara yardım ve destekle bulunabilirsiniz.

  Bazılarınız ev satın alabilir, bazılarınız satabilir. Hayatınızın bundan sonra ki 6 aylık sürecinizi nasıl geçireceğinizin kararlarını alabilir adımlar atabilirsiniz.

  Hafta sonu Güneş ve Jüpiter arasında bir etkileşim gerçekleşecek, ilişkilerden yana keyifli ve şanslı bir hafta sonu geçirebileceksiniz. Tamda bu hafta belki aklınıza yatan bir ev bulabilirsiniz. Veya eşinizden, ortağınızdan, partnerinizden güzel destekler alabilirsiniz.