Akrep burcu yükseleni

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 17 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu


 1. Akrep burcu yükseleni
  Akrep burcu yükseleni Nedir
  Akrep burcu ve yükseleni
  [​IMG]
  Yükseleni Akrep burcu insanlar hakkında genel özellikleri şunlardır.

  Akrep Burcu (24 Ekim – 24 Kasım)

  Yönetici Gezegeni: Plüton, Mars

  Türü: Dişi, negatif

  Grubu: Su, sabit

  Eğer yükseleniniz Akrepse ve insanlar sizden biraz uzak duruyorlarsa sakın gücenmeyin. Çünkü çok yoğun görünüyorsunuz, içe işleyen bakışlarınız herkesi etkileme kapasitesine sahip, siz bunu isteyin ya da istemeyin, fark etmez. Çekicisiniz ve insanlar ellerinde olmadan size geliyorlar. Bütün bu seksilik eğlenceli tabii ama bir Akrep gibi görünmenin tehlikeli yanları da var; ruh hali karışık ve hatta tehlikeli biri olduğunuzu sanabilirler. Yükselen Akrep’lerin varlıkları derhal fark edilir. Onlarda öyle bir şey vardır ki insanlar onları hiçbir şekilde yönlendiremeyeceklerini bilirler. Tavırları saygıyı emreder, hatta bazı durumlarda da korkuyu. Yükselen Akrep’ler sessiz de olabilirler,” gürültücü de, ama her daim güçlü ve kararlı görünürler.

  Yükselen Akrep’leri sevin ya da sevmeyin bu insanlar hayatınızdan fark edilmeden geçmezler. Gerçekte bazıları diğer insanlardan güçlü tepkiler aldıklarında çok şaşırırlar. Yüzeyselliği derhal fark edip insanların içindekini görür gibidirler. Bu bazıları için zor, bazıları için de kafa karıştırıcı olabilir. Yükselen Akrep’ler, diğerleriyle satır aralarını okuyarak cevapları ararlar. Mahremiyetlerine büyük önem verirler. Bu bazen paranoya sınırlarına da dayanabilir. Çevrelerini kontrol etmeye karşı derin ihtiyaç duyarlar ve bu stratejide adeta birer uzmandırlar. Sabırsızlıkla şanslarını teptikleri pek görülmez, planlı ve özenli hareket ederler, olaylar ve insanlar hakkında hislerine güvenirler.

  Yükselen Akrep’ler ayakları yere basan doğal partnerlere doğru çekilirler. Partnerlerine güven duygusu onlar için çok önemlidir. Genelde tam bir bağlılık isterler ve azıcık havai partnerlere karşı ise hiçbir tolerans göstermezler.

  Ünlü sinema oyuncusu Sean Penn, Tom Cruise, şarkıcı Prince yükselen Akrep’lerin iyi birer örneğidir.
   


Similar Threads: Akrep burcu
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası 2013 Ocak Ayı Akrep Burcu Yorumları 27 Aralık 2012
Kadınların Dünyası 2013 Akrep Burcunu Bekleyen Beklentiler 13 Aralık 2012
Kadınların Dünyası Akrep Burcu 2013 Aşk Hayatı 25 Kasım 2012
Kadınların Dünyası Akrep Burcu Kasım Ayı Burç Yorumları 2012 27 Ekim 2012
Kadınların Dünyası 2013 Akrep Burcunu Neler Bekliyor 10 Ekim 2012