Akrep Burcu Nisan 2012 Yorumları

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 3 Nis 2012 tarihinde açılan konu

  1. Akrep Burcu Nisan 2012 Yorumu    2012 Akrep Burcu Nisan Yorumları

    Akrepler 3 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Venüs başka insanlarla temaslar kurarak maddi ve manevi açıdan kendinizi garanti altına almaya çalışacağınız anlamına gelebilir.

    Kafanızın içindeki planlarınızla ilgili ikilemlere açık olduğunuz bu zaman içinde benim tavsiyem ne olursa olsun mantıklı hareket etmeniz, kuşku ve kuruntulu işlerden uzak durmanız, yaşamınızla ilgili dönüşüm ve yenilenmede bulunurken her olgunun olabilecek iki sonucunu da düşünerek hareket etmenizdir. Seçeneklerin artışı, kafanızı kurcalasa da, siz kendinizi ve varmak istediğiniz hedefin altını iyi çizerseniz çelişkilere düşmeden yol alabilirsiniz. Miras, hisseli paralar veya eş destekli kaynaklar konusunda harcamalarınıza dikkat etmeli, durumunuz ne kadar iyi olsa da, boyunuzu aşabilecek harcamalardan uzak durmalısınız. Boşanma nedeniyle, nafaka veya hukuksal sorunlarınız varsa, ayrılmak üzere olduğunuz kişiyle gerilimli konuşmalar yapmak yerine olgun ve hoşgörülü bir tarzda hareket ederseniz, çıkarlarınızı korumuş olabilirsiniz.

    Venüs-İkizler burcu geçişinin etkili tarihleri: 6-8-9-12-13 Nisan olarak öne çıkıyor. 6 Nisan tarihi özellikle aşk hayatınız veya iş ortaklığınız konularında maddi meseleler üzerinde çok dikkatli durulması gerekiyor. Çünkü başkalarından elde edeceğiniz paralar konusunda söylenenlere değil, ortada olan gerçeklere bakmakta yarar var. 8 Nisan tarihinde dış dünyadaki hedeflerinizle ilgili geçmiş meseleler tekrar gündeme gelebilir. Karar vermeden önce enine boyuna düşününüz. 9 Nisan tarihinde iş hayatınız ve maddi konularda sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir. Siz yine de bu yeniliğin veya kararların sizin için faydasını ve zararını lütfen iyice bir hesaplayınız. 12 ve 13 Nisan tarihlerinde mutlaka temkinli olmak gerekiyor. Önünü göremediğiniz yatırımlardan, borçlanmalardan kaçınmak lazım.