Akrep Burcu Mart 2012 Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Sitem tarafından 17 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. 2012 Akrep Burcu Mart ayı Yorumları
  Zeynep Turan Akrep Burcu Mart 2012

  Akrepler
  Sevdiğiniz insanı sahiplenmek ve ona karşı derin duygular hissetmek ön planda olacak. Yalnız bu derin sevgiyle onu yönetmeye ve üzerinde baskı uygulamaya karşı dikkatli olmalısınız. Bu ay genel olarak karşı cins üzerine odaklanabilir ve kendi yapacaklarınızı ve önceliklerinizi geri plana alabilirsiniz.9 Mart'tan sonra ev ve aile ortamlarınızda ilişki içinde olacaklarınızla aranızda bir takım sorunlar oluşabilir. Ev ve aile hayatınıza karşı ne kadar mantıkla yaklaşırsanız, duygusal olarak o kadar zorlanabilirsiniz ya da tam tersi olabilir.
  16 Mart'tan sonra para konularını konuşmak ve gözden geçirmek zamanı olacak. Ortaklaşa para alanlarınıza yönelebilirsiniz. Yaratıcı alanlarda, sanatsal konularda hayal gücünüzü daha fazla kullanabileceğiniz bir süreç içerisine giriyorsunuz. Artık birçok konudan, hayatın birçok kesitinden ilham almanız mümkün. Yalnız 5. ev sizin borsa, spekülasyonlu işler alanınız olduğundan kaynaklı olarak borsada yatırım yapıyorsanız bu süreç içinde çok dikkatli adımlar atmalısınız. Yine aşk hayatınızda birtakım çözülmeler, dağılmalar veya bir takım kafa karışıklıkları söz konusu olabilir.
  Özellikle bu süreçte daha dikkatli ve gerçekçi bir bakış açısı kazanmaya bakın. Kadınlar açısından bu birazcık da belirsiz bir durum olabilir. Yine erkek figürleriyle babalarıyla olan ilişkilerinde bir takım kararsızlıkları, güvensizlikleri olabilir. Bu süreç içerisinde eğer bir aşk yaşarsanız, ki aşk yaşama etkileriniz çok yüksek bu aşkı kafanızda gereğinden fazla idealize etmeye çalışmayın. Çünkü gereğinden fazla yükleyeceğiniz anlamlarla bu süreç tamamlandıktan sonra elinize geçenler arasında çok ciddi bir fark olduğunu fark edebilirsiniz. O yüzden gerçekçi bakış açınızı asla kaybetmemeye çalışın.Ay sonu ise, farklı ortamlar ve insanlarla değişik planların içerisinde olacaksınız.