Akrep Burcu Kasım Ayı Burç Yorumları 2012

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 27 Ekim 2012 tarihinde açılan konu


 1. Akrep Burcu 2012 Kasım Ayı Burç


  Akrep Burcu Kasım 2012

  Dünya'daki trendler, büyük gezegenlerin burç değiştirmesinden etkilenir. İlgi alanları, akımlar, popüler konular da buna göre şekillenir. Akrep, yer altında olan, gizli saklı konularla uğraşmayı sever. Gizli hesapların yapılması, asıl gerçeğin görünenden farklı olması da söz konusu olacaktır.

  Epeydir bildiğiniz yoldan gitmek istemektesiniz ya da kendi yolunuzu açmak istemektesiniz. Ve bunları gerçekleştirmek için daha bir cesursunuz.

  Ve sabırsız. Haritada 5.ev kelimenin tam anlamıyla şansı temsil eden bir evdir. Bundan başka aşk, havadan, şanslı vesilelerle gelen para, düşüntü, borsa vs. şans faktörlü yatırım, sosyal hayat, sosyal faaliyetler, eğlence, insanı mutlu eden şeyler, popülarite, ün, aşk vesilesiyle olan evlilik, ve çocuk evidir.

  Ya kendi uzaklaşacak ya da diğerleri tarafından dışlanabilecek. (bütün Akrepler için geçerli değil) Satürn'ün gücü ile siz kendi hayatınızı yönetmeye başlayın. Akreplerin yakın akrabalarıyla aralarında güç savaşları olabilir. Bu yine belirgin olmayacak, içten içe olacak. Akreplerin aşk hayatı mükemmel olacak. Yeni bir aşk başlayabilir, ilişkileri çok iyi olabilir.