Akbank taksitli bandrol ödeme kampanyası 2011

'Haberler' forumunda HazaN tarafından 24 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. Akbank ödüllü bandrol ödeme kampanyası
  [​IMG]

  14 Şubat 2011 tarihine kadar Akbank Bireysel İnternet Şubesi veya Cep Şubesi’ni kullananlara inanılmaz tatil fırsatı.
  Akbank İnternet Şubesi’ne veya Cep Şubesi’ne girenler yaptıkları her işlem için Palmiye Adası’nda tatil kazanma şansı yakalıyor!
  Bireysel İnternet Şubesi ve Cep Şubesi’nde toplam 5 çekiliş hakkı sizi bekliyor. Hem Bireysel İnternet Şubesi’ne, hem Cep Şubesi’ne girin, Dubai Palmiye Adası’na giden 5 çiftten biri olma şansınızı arttırın!

  Kampanya Şartları:Akbank İnternet yada Cep Şubesi ile Palmiye Adası'nda Tatil Kazanın
  * Kampanya 14/02/2011 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  * Kampanya tarihleri arasında http://www.akbank.com Bireysel İnternet Şubesi’nden veya wap.akbank.com adresindeki Akbank Cep Şubesi’nden işlem yapanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. İnternet sitesine giriş yapılması da işlem sayılmaktadır.
  * Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 5 adet çekiliş hakkı kazanabilir.
  * Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 04/01/2011tarih ve B.07.I. MPİ.0.13.00.02-401.02.99-14-44 sayılı izni ile Akbank T.A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
  * Çekiliş 18 Şubat 2011 tarihinde, saat 11:00,de Profilo Alışveriş Merkezi Cemal Sahir Cad. No:33 Kat 3 Teras Cafe Mecidiyeköy/İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
  * Yapılacak çekiliş sonucunda 5 adet Çift kişilik Dubai seyahat paketi (02.04.2011-05.04.2011 tarihleri arasında 2 kişi İstanbul-Dubai-İstanbul Ekonomi class uçak bileti 3 gece Yarım Pansiyon 5* Atlantis Palm otel konaklama 1 Akşam Çöl safari turu .Havaalanı-Otel-havaalanı transferleri. Rehberlik hizmetleri ) Seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter.İstanbula kadar ulaşım talihliye aittir.
  * Çekiliş sonuçları 22.02.2011 tarihinde Akşam gazetesinde, http://www.akbank.com ve Şans bir tık uzağınızda : Çekiliş Sonuçları, Çekilişler, Yarışmalar, Kampanya internet adreslerinde ilan edilecektir.
  * Kazanan asil talihlilerin son başvuru tarihi 09/03/2011 yedek talihlilerin 24/03/2011’dir.Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
  * Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
  * İkramiyeye konu olan eşya bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  * 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
  * Akbank T.A.Ş ve Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic.Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
  * Çekiliş sonucunda hediye almaya hak kazanan hesabın ortak olması halinde ise söz konusu hediye hesabı temsil eden kişiye teslim edilecektir.
  * Seyahat sırasında Akbank T.A.Ş tarafından alınacak kamera ve fotoğraf çekimleri Akbank’ın ileri tarihteki tanıtımlarında kullanılabilecektir.
  * Ödüller nakde çevrilemez ve devredilemez. Seyahat ikramiyesi talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz.
  * Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

  Kampanya Bitiş Tarihi: 14 Şubat 2011
   
 2. Cevap: Akbank taksitli bandrol ödeme kampanyası 2011

  2012 içinde ben vede tüm netde bu cevabı arıyanlar için bandrol yıne taksıtlı olarak nasıl yatırabılırız...şimdiden teşekkürler Hazan hanım:) son ödeme tarıhı 30.1.2012 tarihimi?
   
 3. Cevap: Akbank taksitli bandrol ödeme kampanyası 2011

  Ocak 2012 MTV Kampanyası
  Kampanya 01.01.2012 – 31.01.2012 tarihleri arasında Akbank kredi kartları veya vadesiz hesaplarından, tüm Akbank kanalları aracılığıyla yapılan MTV ödemeleri için geçerlidir.
  Kampanya kapsamında OtoPratik fırsatından yararlanabilmek için, MTV ödemenize ait dekontu OtoPratik hizmet noktasında ibraz etmeniz gerekmektedir.
  %10 OtoPratik indirimi lastik haricindeki yedek parça ve işçilikte geçerlidir.
  Teknosa.comda tüm Goldmaster Oto Teyp ve Hoparlörlerinde geçerli olacak indirimden yararlanabilmeniz için, sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza kampanya referans kodu gönderilecektir. Bu kodu satın alma aşamasında “Promosyon kodumu kullanmak istiyorum alanına girerek indirimden yararlanabilirsiniz. Teknosa.comda Goldmaster %30 indirimli Oto ürünlerine ulaşmak için tıklayınız.
  Yapılan her bir MTV ödemesi için fırsattan bir kez yararlanılabilecektir.


  MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEMESİ İÇİN TIKLAYIN