Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Öğretmen Alımı Başvuru Formu

'Etüt Merkezi' forumunda Aysell tarafından 29 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu


 1. Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

  Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sözleşmeli Personel Başvuru Formu

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın sözleşmeli personel alımıyla ilgili her şeyi “www.aile.gov.tr sitesinden takip edebilirsiniz.

  Adaylar internet sitesinde (Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı |) yayımlanan başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra elektronik ortamda göndereceklerdir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta veya diğer şekilde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

  Sözlü sınava girme hakkı kazanan adaylar tarafından, elektronik ortamda doldurulan başvuru formunun çıktısı imzalı ve fotoğraflı olarak, istenilen diğer belgelerle birlikte Bakanlığımız Personel Dairesi Başkanlığına teslim edilecektir.

  Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Öğrenim (Alan/Bölüm) ve Kamu Personeli Seçme Sınavı Puanları, ÖSYM Başkanlığından kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır.
   


Similar Threads: Aile Sosyal
Forum Başlık Tarih
Etüt Merkezi Semerkand Aile Dergisi Mart 2012 Sayısı Çıktı 5 Mart 2012
Etüt Merkezi Çocuğun gelişiminde aile mi okul mu etkilidir 7 Şubat 2012
Etüt Merkezi Aile Okulunda Çocuk Eğitimi 28 Ocak 2012
Etüt Merkezi Aile ve tüketici bilimleri öğretmenliği 4 Aralık 2011
Etüt Merkezi Çekirdek aile nedir 4 Ekim 2011