Ahu Aysal Kimdir

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 9 Ekim 2012 tarihinde açılan konu


 1. Ahu Aysal Hayatı


  Ahu Aysal Biyografisi


  Ahu Aysal 1958 yılında İstanbulda dünyaya geldi. İlk öğrenimini İstanbul Şişli Terakkide tamamladı. Ahu Aysal Daha sonra İngiltereye giderek Eastborne Collegee devam etti. Ünal Aysal ile hayatını birleştirdi. Daha sonra ayrıldılar. Ahu Aysal'ın 2 çocuğu var.

  Ahu Aysal Uzaya gidecek ilk Türk olan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysalın eski eşi turizmci Ahu Aysal, 3 saatte gidip 3 saatte döneceği ve sadece 60 saniye geçireceği yerçekimsiz ortamda merak ettiğini söyledi. Aysal, uzay yolculuğu konusunda hiçbir korkusunun olmadığını da belirtti.


  Ahu Aysal geçtiğimiz aylarda 95 bin dolar yatırarak uzay turuna ön kayıt yaptırmıştı. Çok daha basit şeyler konusunda korku duyabilse de uçağa binmekten ya da uzaya gitmekten çekinmediğini ifade eden Aysal Sanal AVMmizde Vip Turizm mağazası da var. Demek ki uzay yolculuğunun satışına aracılık da ediyorum demektir diyor.

  Ahu Aysal Türkiyede turizm işine ilk olarak 1985 yılında atılldı.Ahu Aysal Antalya Kemerde ilk tatil köyü olan Club Salimayı kurdu...Ahu Aysal 2014 yılında uzaya gidecek ilk Türk olacak.

  [​IMG]

  https://forumdas.net/unlulerin-resimleri/ahu-aysal-resimleri-208517/
    2. Cevap: Ahu Aysal Kimdir

  Ahu hanım, sizi bugün dinledim. Fikirleriniz ve hayata bakışınız tüm yaşananlardan sonra, yaradılışınız da var olanın ortaya çıkabilmesiyle oluşan olgunluk, farkındalık, bilgelik... Olaylara karşı verdiğiniz tepkilerin doğallığı doğruluğu muhteşem... Tabii bunları başarabilmek için de arınmış olmamız gerekiyor. Özellikle eşinizden ayrılırken, gösterdiğiniz olmuşluk, inanın yalnız olmadığımı bana gösterdi ve bunu sizle özetle paylaşmak istedim. Ancak, bu yaşadıklarımızdan ortaya çıkacak fikirle,Türkiye de ayrılmak isteyen eşlerlere, faydalı olabilecek bir sistemi türkiye de oluşturmak ve yaşanan cinayetlerin önüne geçmek olacaktır. Uzun zamandır aklım da olan bu fikri, Sizinle paylaşmak ve Sizin de aracılığınızla hayata geçebilmesi için gerekli girişimleri bir an evvel yapılabilmesini, faydalı olabilmek adına bir borç biliyorum. Sağlıklı bir yaşam dilerken, en kısa zamanda bu konu da görüşmeyi arzu ediyorum.

  Sevgi ve Saygılarımla,

  Fatma Bal,