Adriana Lima’nın Güzellik Sırrı

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 10 Nisan 2009 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  Victoria’s Secret’in en seksi modellerinden Dünyaca Ünlü model Adriana Lima, dolgun dudakları, yemyeşil gözleri,kusursuz vücudu ve bronz teniyle göz kamaştırıyor. Güzellik sırrı ise boks!

  Bebek cildi
  Bir röportajında; “Hiçbir zaman komplike cilt bakım ürünlerini bir arada kullanmamak gerekiyor. Ben genellikle sadece nemlendirici kullanırım ve güneşe çıkmadan önce de mutlaka koruyucu sürerim” diyen Lima, sağlıklı bir cilde sahip. Ancak kendisi ilk yaşlanma belirtilerinin de ortaya çıkmaya başladığım itiraf ediyor. Lima; 30 yaşından sonra eğer kırışıklıklar meydana gelmeye başlarsa nemlendirici ile birlikte anti-aging kremleri kullanmaya başlayacağını da belirtiyor.

  Makyaj tekniği
  Tam bir Brezilyalı olan ünlü model Adriana Lima’ya ilk baktığınız zaman dudakları ve gözleri dikkat çekiyor. Genellikle dudaklarında koyu kırmızı tonlarında parlatıcıları, gözlerinde ise ince bir eyeliner fırçasıyla çekilen kuyruklu çizgiyi tercih ettiğini dile getiren güzel modelin bronz teni göz rengini ve dolgun dudaklarını daha çok ön plana çıkarıyor.

  Parıldayan saçlar
  Omuz hizasında kesilmiş hafif dalgalı saçlarıyla Adriana Lima, oldukça seksi bir görünüme sahip. Saçlarına yoğunluk katmak için katlı kesimi tercih eden güzel modelin, bakır tonlarıyla gölgelendirmiş kahverengi saçları bronz teniyle muhteşem bir uyum sağlıyor. Lima, genellikle saçını hafif dalgalar vererek kullandığını dile getiriyor.

  İnce siluetiVictoria’s Secret defilelerinde muhteşem vücuduyla dikkat çeken ve dünyanın en seksi kadınlarından biri olarak kabul edilen Lima, kilo almak gibi bir problemi olmadığım ve diyet yapmadığını sık sık dile getiriyor. Ancak formda kalmak için düzenli olarak spor yaptığım da sözlerine ekliyor. Üstelik tercihi çok farklı bir spor dalı. Lima boks yaparak fit kalmaya çalışıyor.
    2. Cevap: Adriana Lima’nın Güzellik Sırrı

  Diyet yok,özel bir ürün kullamıyor.Ee tamamen dağal güzel yani :(