Adriana Lima'nın Güzellik Sırları

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 12 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Adriana Lima'nın Güzellik Sırları Neler


  Adriana Lima bildiğiniz gibi Victorias Secret modellerindenbirisidir.Adriana Lima bir çocuk annesi güzel manken Adriana Lima formunu korumanın zor bir iş olduğunu itiraf ediyor.Adriana Lima, sporu gündelik hayatının bir parçası hâline getirmiş zaten. Düzeli olarak spor yapıyor; fakat özellikle defileler veya gösteriler ufukta göründüğü zaman, daha sıkı ve disiplinli programlar uyguluyor ünlü model.

  [​IMG]

  Ünlü model, gösteri tarihleri yaklaştığında, beslenme programını da sıkılaştırıyor.Yağ yakımı proteinlerin işlenmesinden dolayı ortaya çıka toksinlere karşı da bolca antioksidan içeren yeşil sebzeleri tercih ediyor. Ara öğün olarak ise protein içeren gıda takviyelerini tercih ediyor.

  Ağırlık egzersizleri yapmadığını ifade eden Lima genelde, ter atmasını sağlayacak egzersizleri tercih ediyor. Bu tür egzersizlerin antioksidan etkisi olduğunu belirten Lima, sporun, enerjisini arttırdığını da eklemeyi ihmal etmiyor. İp atlamayı çok sevdiğini söyleyen ünlü model, gittiği her yere atlama ipini de götürüyor.

  Adriana Lima, gün boyunca 3 ana öğün ve ana öğünlerden 3 saat sonra da birer ara öğün alıyor. Ara öğünlerde ise çeşitli gıda takviyelerini karıştırarak yaptığı kendi formüllerini sütle karıştırıp içiyor ve ara öğünlerde yemek yemiyor.Adriana Lima Formunu korumak konusunda oldukça kararlı olan Adriana Lima bunun için sadece diyet ve sağlıklı beslenmeye bel bağlamıyor..

  [​IMG]