Adını Feriha Koydum Ferihayı Kim Vurdu?

'Popüler Diziler' forumunda Masal tarafından 29 Haz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Feriha'yı Kim Vurdu


  Adını Feriha Koydum Ferihayı Vuran Kim?


  Emir'le Feriha'nın nikah töreninde ilk danslarını yaparken Feriha vuruluyor ve ölüyor. Peki ya Feriha'yı kim vurdu? Yavuz Sancaktar'ın bunu yaptırması muhtemel.
   
 2. Bana kalırsa Yavuz Sancaktardan beklediği cevabı alamayan Ece ortada kalınca gitti Feriha'yı vurdu.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Oca 2017
 3. herkez ferihanın eski nişanlısını unuttu o olabilir bence yada hoca ama kim vurursa vursun neticede adını feriha koydum değil bir dahaki sezonda adını sadece _____ olacak fatih aksoy hazal kayayı geri getirmek için herşeyi yapabilir neticede adını feriha koydum ama feriha öldü cok sacma hazal kaya isterse bu dizide oynamak baska dizi için atılan imza bedeli ödenir geri alınır oyuncu bunca bölümden feriha yapımcılarına bayağı para kazandırdı ama hazal kaya oynamak istemezse onuda anlarım çünkü dizinin senaristi içip içip yazıyor herhalde senaryo yu ayrıl ayrılmaz birleş birleşmez sacmalıyorlardı hazal iyi oyuncu vede ferihaya yakısıyordu o olmadan olmaz fakat ne olursa olsun hazal kaya yolun her daim açık olsun herşeyin en iyisine layıksın .
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Oca 2017
 4. ferihayı ece vuruyor son bölümde zaten
  feriha elinde evlilik cüzdanını düşürdüğünde
  ecenin ayakları gözüküyor bence tekrar izleyin 67.bölümün sahnesini
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Oca 2017
 5. o ayaklar ece ye ait değil. handenin yanına doğru bakarsanız siyah kıyafetli birine ait. ama ece mi halil mi vurdu bilemiyorum. sadece kafama takılan feriha vuruluyor peki neden etrafın yüzünde buna dair bi yüz ifadesi bulunmuyor ne babası ne handenin etrafta bi hareket bile yok şaşırtıcı
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Oca 2017