Acun Ilıcalının Yeni Hedefleri

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Acun Ilıcalının Yeni Hedefleri

  [​IMG]
  Başarılı sunucu ve program yapımcısı Acun Ilıcalı’nın son hedefi şaşırtıcı ve çok büyük.Acun Ilıcalı yeni edefini sonunda açıkladı.

  Acun Ilıcalı son olarak bir kanal satın almıştı.Acun Ilıcalı TV8’i satın alarak Türkiye gündemine damga vurmuştu. Muhabirlikten medya patronluğuna uzanan televizyon yolculuğunu 32. Gün’de Umur Birand’a anlattı.Türkiye’de kanal sahibi olmanın mutluluk verici olduğunu söyleyen Ilıcalı, medya patronluğunda hedef büyüttü. Bir sonraki hedefinin yurt dışında televizyon kanalı satın almak olduğunu açıkladı.

  Acun Ilıcalı Önemli bir ülkede bir numara olan kanalın sahibi olmak istiyorum.Tabii bunun için de bütün şartların oluşması lazım. Şartlar oluştuğu zaman, iyi hissedersem, Almanya’da, İngiltere, İspanya’da çok büyük ekonomisi olan bir ülkede bir kanalın, birinci kanalın sahibi olmak isterim. dedi.

  TV 8 Haber Merkezi’ni kapattığı için eleştirilen Ilıcalı, Türkiye’deki rating savaşında dizi ve yarışma programlarının kurduğu hakimiyete ancak çok iddialı haftalık bir haber programın ortak olabileceğini söyledi.
   


Similar Threads: Acun Ilıcalının
Forum Başlık Tarih
Medya Bölümü Acun ılıcalının muhteşem evi 29 Temmuz 2011
Medya Bölümü Acun Hangi Kanalı Satın Aldı 17 Mayıs 2016
Medya Bölümü Acun Ilıcalı Neden Hapse Girdi? 18 Mart 2013
Medya Bölümü Acun Ilıcalı Türk Bayrağını Neden Sansürledi? 19 Şubat 2013
Medya Bölümü Hülya Avşar Acun Ilıcalı Bilek Güreşini kim kazandı 8 Şubat 2013