Access bars nedir

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Habibe tarafından 3 Kasım 2015 tarihinde açılan konu


 1. Access bars nedir
  access bars noktaları1.jpg


  Access bars enerji dönüşüm sistemidir. Birinci erişimdir, koşulsuz sevgidir, pozitif enerji ile negatif enerjinin yer değiştirilmesidir. Amerikalı Gary douglas ve Dr. Dain Heer tarafından geliştirilmiş kanal olarak ortaya çıkarılmış bir enerji çalışma sistemidir.
  Başınızdaki 32 bağ noktasına dokunarak duyguları aktive olması sağlamaktır, bir nevi kafa masajı da denilebilir. Başımızda elektromanyetik dalgalarla ilgili bize ait olmayan noktalar vardır ve o noktalara dokunarak blokaj çözülmesi sağlanır, örneğin para noktası, beden, şifa,hüzün, iletişim,yaratıcılık artık şeyleri,aşk duygularının biriktiği noktalar vardır.O duygulara ait sıkıntılar,o noktalarda birikir ve dokunulduğu zaman serbest bırakılır ve bedeni terk eder.Access bars sorularla çalışır, bazı soru kalıpları vardır. Örneğin bundan daha iyi nasıl olur. Her hangi bir olumlu olumsuz olay yaşadınız da bundan daha iyi nasıl olur sorusunu sorun ve bırakın der.Sorular bize ait ama cevaplar değil,sorular güçlendirir ama cevaplar güçsüzleştirir.
  Sadece her şeyi olduğu gibi kabul edin ve bırakın der.Yanlış diye bir şey yoktur sadece bakış açısı vardır. herkesi her şeyi olduğu gibi kabul etmek vardır. Access bars'ın özellikle sabahları ve akşamları uykudan önce 21 gün boyunca söylenmesi gerekir Hayatın tümü bana neşeyle,mutlulukla ve ihtişamla gelir
  access bars noktaları-2.jpg

  access bars noktaları.jpg