Abone olmayan nette girmek

'Teknik Yardım' forumunda DiScOvErEr tarafından 25 Mart 2009 tarihinde açılan konu


 1. Türk Telekom'un internet markası TTNet, tüm kullanıcılara ev ve iş dışında da güvenli ve hızlı
  TTNet bütün kullanıcılara iş ve ev dışında da güvenli ve hızlı internet konforunu 'Uçan İnternet' ile sunuyor
  internet konforunu 'Uçan İnternet' ile sunuyor. Şirketten yapılan açıklamada, artan WiFi noktaları ile tüketicilere kütüphane, kafe, restoran, havaalanı, terminal, üniversite, otel, fuar alanı, hastane, alışveriş merkezi, marina gibi birçok alanda internete kesintisiz erişim imkanı sunduğu belirtildi.

  Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, internet bağlantısına ihtiyaç duyan herkesin, TTNet WiFi logosu bulunan mekanlarda kablosuz internete bağlanabilecekleri ifade edildi. Konuya ilişkin açıklama yapan, Şirketin Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, WiFi hizmeti ile Türkiye'de bir ilke imza atan TTNet'in, internet erişiminin yaygınlaşması için çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Yılmaz, herkesin faydalanabileceği Uçan İnternet hizmetinden müşterileri olmayanların, açılan karşılama sayfası üzerinden kredi kartlarıyla ödeme yaparak bu hizmetten faydalandığını söyledi. Genel Müdür, kendi müşterilerinin ise kullandıkları hizmet numaralarını, kullanıcı adlarını ve şifrelerini girerek internete bağlanabileceğini belirtti.

  [​IMG]
    2. Cevap: Abone olmayan nette girmek

  Yurtdışında internet kullanımı neredeyse bedava..çok ucuz ve hızlı olduğunu biliyoruz.Umarım ülkemizde de bu konuda daha fazla çalışmalarla,güvenli ve hızlı bağlantı sağlanır.Bilgilendirme için teşekkürler Discoverer..