Abdullah Uçmak Kimdir

'Biyografi' forumunda HazaN tarafından 16 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. Abdullah Uçmak hakkında bilgi,

  Aslen Osmaniye Kadirli'li olan, önceleri ufak işler yapan Abdullah Uçmak Kadirlide hasımlarıyla takışınca İstanbula taşındı burada boş durmadı ve İbrahim Tatlısese saldırıda bulundu. Ardından ayağından vuruldu ve basında Abdullah Uçmak ile Tatlıses Barıştı haberleri çıktı. Abdullah Uçmak 1998′de çıktığı deşifre programında Tatlısese göz dağı vermişti Abdullah Uçmak Adanalı Apo lakabıyla tanınıyor. Kamuoyunda organizatör ve müzik yapımcısı Hasan Bora'nın adamı olarak bilinen Abdullah Uçmak, 1998'de Tatlıses'i öldürmek istemişti
  abdullah uçamk.jpg

  3 AY ÖNCE CEZAEVİNDEN ÇIKMIŞTI

  Uçmak, 2002 yılında yine kalaşnikoflarla yakalanarak, Tatlıses'e silahlı saldırı düzenleyeceği iddiasıyla gözaltına alınmıştı. Uçmak'ın 6 ay önce Eylül ayında cezaevinden çıktığı belirlendi. Gözaltına alınan kişiler, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde 3 gün boyunca sorgulanacak.
    2. Hımm demek buymuş.:f196:Ne meraklı milletiz vesselam.:)
    3. Şahsın adı imparatorun vurulması olayına karışıyor heralde merak edilecek Bluem.
  gariban kendi halinde biri değilki saldırıya uğrayan. Yanlız bu kişimi neler neler araştırıyor millet İbrahim Tatlısesle ilgi.
  Hastaneye kim gitti, ne zaman gitti, o gittimi, bu gittimi, orada neler konuşuldu,
  adamı hasta yatağında bile huzurlu bırakmadılar :f196:
    4. Evet biliyorum.Çok şey merak edildi.:f196:Bunlardan biri de benim.Ama kimse merak etmesin herkes oradaydı, ben biliyorum.Hatta herkes :f30::f30: