A.Ş.K Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 2 Ekim 2013 tarihinde açılan konu


 1. Kanal D ekranlarında yeni başlayan dizilerden biri A.Ş.K.

  Dizinin başrol oyuncuları oldukça iddialı.Öncelikle genç ve güzel oyuncu Hazal Kaya yer alıyor dizide.Ayrıca Hazal Kaya'ya eşlik eden oyuncu ise Hakan Kurtaş.A.Ş.K Dizisinde ayrıca ünlü oyuncu Nebahat Çehre'de yer alıyor.Hazal Kaya dizide aşkı için her şeyi göze alan Azra karakterini canlandırıyor.Hakan Kurtaş ise Kerem karakterini canlandırıyor.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/ask-dizioyunculari-15131.jpg]ask-dizioyunculari-15131[/IMGALT]

  A.Ş.K Dizisi Konusu


  Paranın satın alamayacağı şey nedir diye sorrulmuş olsa insanlara Kimisi mutluluk, kimi sağlık, kimiyse aşk cevabını verecektir.

  Aşk… O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan bile.Ne kadar zengin olursa olsun, kimse aşkı satın alamaz.
  Öyle mi acaba?Azra ve Kerem’in ellerinde de sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Spor Akademisi’nde tanışmış, o günden beri hiç ayrılmamışlardı. Peki, aşk yeter miydi? Azra, ailesine güç bela bakabiliyor, Kerem uzun zamandır iş arıyordu. Yani aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.Acaba bu aşkın sonu ne olacak nereye varacak büyü aşıklar Kerem ile Azra kendilerine nasıl bir çıkar yol bulacaklar izliyerek öğreneceğiz.