70 Kişilik İşe 2 Bin 30 Başvuru...!!!

'Haberler' forumunda ßyFeaR tarafından 29 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. 70 Kişilik İşe 2 Bin 30 Başvuru...!!!

  Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü tarafından çeşitli alanlarda 6 ay süreyle çalıştırılmak üzere işe alınacak 70 kişi için verilen ilana 2 bin 30 başvuru yapıldı.


  Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü tarafından çeşitli alanlarda 6 ay süreyle çalıştırılmak üzere işe alınacak 70 kişi için verilen ilana 2 bin 30 başvuru yapıldı. Başvuru sayısının fazla olması nedeniyle Atatürk Spor Salonu'nda noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

  İl Orman Bölge Müdürlüğü tarafından verilen ilanda, orman yangınlarında görevlendirilmek üzere 31'i arazöz şoförü, 9'u greyder, 5'i dozer, 2'si treyler, 1'i ekskavatör, 1'i loader operatörü ve 21'i de gözetleme ve haberleşme işçisi olmak üzere toplam 70 işçi alınacağı duyuruldu. İlana 2 bin 30 başvuru yapılması üzerine noter huzurunda Atatürk Sor Salonu'nda kura çekimi yapıldı. Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri ve noter görevlileri ile 2 işçi adayının da gözlemci olarak yer aldığı komisyon tarafından çekilen kura sonucu 210 aday belirlendi.

  Kurada belirlenen adayların Orman Bölge Müdürlüğü'nde 12 Temmuz'da mülakata tabii tutulacağı, başarılı olan adayların Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü'nde 6 ay süreyle çalışmak üzere iş başı yapacağı bildirildi.
    2. Cevap: 70 Kişilik İşe 2 Bin 30 Başvuru...!!!

  Bence bu konunun haber değeri yok çünkü bu Türkiye de normal birşey hep öyle zaten.