% 70 indirimli Oyunlar

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 26 Aralık 2009 tarihinde açılan konu


 1. Online oyun satış platformu Steam, yeni yıl dolasıyla yılın en iyi oyunlarında yüzde 70'e varan indirimler yaptı. İşte o oyunlar ve promosyon koşulları.

  Tekel iddiaları bir yana dursun, Steam yılbaşı kampanyalarıyla tüketicilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Valve'in online satış platformu hafta sonları ve özel günlerde yaptığı indirimler ve kampanyalarla tanınıyor. Steam 1 Ocak 2010'a kadar sürecek olan yeni promosyonunda, her gün 7 oyunu yüzde 70'e varan indirimlerle satacak.

  Bu ekrandan indirim paketlerine göz atabilirsiniz

  Yine kampanya bitimine kadar içinde, Batman: Arkham Asylum ve Tomb Raider Underworld'ün de dahil olduğu, 20 oyunluk Eidos paketini 49 dolara alabiliyorsunuz. Assassin's Creed, tüm Prince of Persia ve Splinter Cell serisinin de dahil olduğu Ubisoft indiriminde ise, firmanın tüm yapımlarına yüzde 50 indirimle ulaşmak mümkün.

  Korsan oyunu orjinale çevirin

  Steam'in bu özel kampanyası boyunca tüm THQ ürünlerinde indirim oranı yüzde 50'ken bu rakkam Atari firmasına ait oyunlar yüzde 60 olarak belirlenmiş. Ayrıca bugün için geçerli kampanyayla, Resident Evil 5'i 25 dolara, Battlefield 2'nin tüm içeriklerinin dahil olduğu paketi, 8 dolara, Red Faction: Guirella'yı ise sadece 10 dolara alabiliyorsunuz.


  Yılın en çok satan oyunlarını indirimli olarak buradan almak mümkün

  Steam'in son kullanıcı için en faydalı yanı ise satın aldığınız oyunları indirmeden de orijinal CD Key'lerine ulaşabilmeniz. Böylece korsan kopyalarınızı cüzi ücretler karşılığında orijinal hale getirebiliyorsunuz.