7 Farklı Kadın Tipi

'Güncel Bilgiler' forumunda NURDİN tarafından 20 Kasım 2008 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  KADERSİZLER: Bu tip kadınlar genelde üniversiteyi iyi dereceyle bitirirler, sigara içerler. Konuşurken en uygun kelimeleri seçmeye özen gösterirler. Her ne yaşarlarsa yaşasınlar deneyimlerinden bir şeyler kazanmaya çalışırlar. Genelde makyaj yapmazlar. Genelde erkekler tarafından terk edilirler, duygusal ilişkilerinde başarılı değillerdir. Alkole düşkündürler.

  * GÜLENLER: Hayatın her alanından keyif almaya çalışan bu kadınlar çok duygusal olurlar. En basit bir olay karşısında kolayca ağlayabilen bu kadınlar hala kahramanlık hikayelerine yürekten inanırlar. Erkeklerin egemenliğini seven bu kadınlar televizyon izlemeye bayılırlar. Erkekler tarafından kolayca güldürülebilirler.

  * UTANGAÇLAR: Kitap okumayı severler. Örgü gibi el işlerini sevmezler. Arkadaşlarıyla genelde son çıkan kitaplar üzerine sohbete girerler. Sabit fikirlidirler. Ağırbaşlı erkeklerden hoşlanırlar. Evcil hayvanları severler. Etraflarındaki insanlar onları genel olarak “mükemmel” diye tanımlarlar.

  * FİLOZOFLAR: Bu kadınlar inanılmazlardır. Genelde erkek kıyafetleri içinde gördüğümüz bu kadınlar görünüşlerine pek önem vermezler. Kolay kolay ağlamayan bu kadınlar kimse için de kolay kolay dışarısını izleyerek düşüncelere dalıp geçirebilirler. Karşı cinsle çok az ilgilenirler. Kimse kolay kolay yakın dostları olamaz. Sırları genelde birilerinin kaderlerini belirleme yeteneklerinde yatar.

  * SANATÇILAR: Yetenekli olan bu kadınlar çoğu zaman yeteneklerinden yorulup gizliden gizliye yalnız bir hayat sürmeyi isterler. Tanrının onları, güzellik artı yetenek ikilisiyle özel olarak yarattıklarını düşünürler. Evlerinde çok sık misafir ağırlayan bu kadınların arkadaşları genelde içkiye düşkündürler. Hayatın anlamı üzerine arkadaşlarıyla uzun sohbetler gerçekleştiren bu kadınların, birini çok mutlu edebilme yetenekleri vardır.

  * NAZİKLER: Erkekleri gereğinden fazla seven bu kadınlar, evliliğe meyillidir. Genelde sakin ev hayatına aileye düşkün olan bu tip kadınlar erkeklerin eş seçimi sırasında ilk tercih ettiği kadınlardır.

  * ÇÖZÜMCÜLER: Bu kadınlar doğuştan iyidirler, nazik ve akıllı olan bu kadınlar öz eleştiri yapabilme özelliğine sahiptirler, ilişkilerde kendi hatalarını çok kolay kabul ederler ve çözmeye çalışırlar. Genelde sigara içen bu kadınlar, aynadan nefret ederler. Kendi görüntülerinden çoğu zaman hoşnut olmayan bu kadınların en büyük hayali bebek sahibi olmaktır. Genelde doğadan ilham alarak şiir ve yazı yazmayı severler, romantiklerdir.
    2. Ben kendime uygun bir kategori bulamadım burda o yüzden kendime bir kategori hazırladım :f106:

  Kendinden eminler: İçlerindeki neyse dışlarındakide odur, dantel oya gibi işlerle hiç ilgilenmezler bunun tam tersi tamir, bakım ve onarım gibi erkeklerin ilgi alanları onlara daha cazip gelir.
  Elektroniğe meraklıdırlar, pc ve ps2 oyunları vazgeçilmezdir. Dışarı çıkmayı sevmezler ev kuşu gibi evde oturmayı tercih ederler. Çekimser ve korkaktırlar, yalnızlığı severler iki tutkuları vardır kola ve sigara :f40:
    3. Kendimi katagorize etmek istemiyorum ben ;) :
    4. :f30: Ben de Hazan ablam gibiyim ama pc oyunlarını pek sevmem Ayrıca sigara içmemm..:f20: Geri kalanlar aynı sayılır:f106: Teşekkürler Nurdin..
    5. * NAZİKLER: Erkekleri gereğinden fazla seven bu kadınlar, evliliğe meyillidir. Genelde sakin ev hayatına aileye düşkün olan bu tip kadınlar erkeklerin eş seçimi sırasında ilk tercih ettiği kadınlardır. :f63:
    6. * GÜLENLER: Hayatın her alanından keyif almaya çalışan bu kadınlar çok duygusal olurlar. En basit bir olay karşısında kolayca ağlayabilen bu kadınlar hala kahramanlık hikayelerine yürekten inanırlar. Erkeklerin egemenliğini seven bu kadınlar televizyon izlemeye bayılırlar. Erkekler tarafından kolayca güldürülebilirler.:f40: :f63:
    7. = HazaN yani

  YA YOK BU SEÇENEKLERDEN karma olsa daha iyi olmazmı :))
    8. BENDE KENDİME HİÇ Bİ KATAGORİ BULAMADIM BEN NASIL Bİ İNSANIM ACABA KENDİMİDE TARİF EDEMEMKİ BEN AMANNN BOŞ VERİM BENN Bİ GÜN BULURUM BELKİ KENDİME UYGUN Bİ KATOGORİ:f9:
    9. :f63::f63::f40:
    10. Teşekkürler hepsindne var biraz bende dengeyi kuramadım :f106:
  seç,mde yapamadım
  Teşekkürler Nurdin:f40:

   
 11. * UTANGAÇLAR: Kitap okumayı severler. Örgü gibi el işlerini sevmezler. Arkadaşlarıyla genelde son çıkan kitaplar üzerine sohbete girerler. Sabit fikirlidirler. Ağırbaşlı erkeklerden hoşlanırlar. Evcil hayvanları severler. Etraflarındaki insanlar onları genel olarak “mükemmel” diye tanımlarlar.  KADERSİZLER: Bu tip kadınlar genelde üniversiteyi iyi dereceyle bitirirler, sigara içerler. Konuşurken en uygun kelimeleri seçmeye özen gösterirler. Her ne yaşarlarsa yaşasınlar deneyimlerinden bir şeyler kazanmaya çalışırlar. Genelde makyaj yapmazlar. Genelde erkekler tarafından terk edilirler, duygusal ilişkilerinde başarılı değillerdir. Alkole düşkündürler.


  alkol hariç bana uyuyor...