5 Adımda Kendinizi Yenileyin

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 24 Oca 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]


  5 Adımda Kendinizi Yenilemenin Yolları
  5 Adımda Kendinizi Yenilemek İstermisiniz

  Bayanlar Genç ve güzel görünmek ya da sürekli genç kalmak için yapmanız gerekenler neler biliyormusunuz bilmiyorsanız öğrenmenin tam zamanı diye düşünüyor ve sizlere 5 Adımda Kendinizi Yenilemeniz İçin öneriler sunuyoruz.

  1. Eğer cilt kuruluğuna bağlı ya da fazla yağlanmaya bağlı erken deri yaşlanması varsa; uygun ürün önerisi ile bunları engellemiş olursunuz. Pahalı ürünlere harcanacak kayıplar azalır, deri tipine uygun en ideal tedavi sağlanmış olur.

  2.Deriniz olduğundan daha yaşlı ise, uygulanacak botox, deri altına enjekte edilecek vitamin ve kolajen enjeksiyonu, yüze ve vücuda uygulanacak peeling tedavisi ile 5-10 yıl öncesine gerilemek hiç zor olmayacaktır.

  3. Kilo ya da selülit problemleri için, bilinçsiz alınan uygulamalar bazen hastaya daha fazla zarar verebiliyor. Doğru program alabilmek için kişinin yaşı, kilosu, yağ oranı, yaşam tarzı, ilaç alerjileri, varislerinin olup olmaması çok önemlidir.

  4.Genç ve zayıf görünmek, pürüzsüz bir deriye sahip olmak herkesin tutkusudur. Diğer en önemli kozmetik kaygı ise, tüylerden kurtulmaktır. Her kıl tipi kökten yok edilmeye müsait olmayabilir. Kişinin deri ve kıl rengi, kıl kalınlığı ya da dahili problemleri özellikle lazer epilasyon tedavilerine yanıt için önemli faktörlerdir.

  5.Problemi deride lekelenmeler ya da akneler ya da akne izleri olanlar için de birçok çözüm yolu geliştirilmiş durumdadır. Gerek ilaç tedavileri, gerek lazer ya da soyma tedavileri kişinin daha iyi görünmesine bazen de tamamen problemin geçmesine katkıda bulunacaktır.
   
  Son düzenleme: 25 Oca 2012
Yükleniyor...