4Story Rintarolycan Görevi

'Oyun Bölümü' forumunda BuGRa tarafından 3 Eki 2009 tarihinde açılan konu

 1. Rintarolycan Görevi

  Görev veren: Şövalye Adayı Oktopus

  Seviye Aralığı: 6

  Görev Hedefi

  Kuznez'in dogusundaki Grasnoya ormaninda üç tane Korkmus Kurt Adam üç tane Ürkek Kurt Adam avla. Daha sonra Oktopus'a rapor ver.

  Yok Et 3x Ürkek Kurt Adam

  Yok Et 3x Korkmus Kurt Adam

  Yok Et 1x Rintarolycan
  Tanımlama

  Şövalye Adayı Oktopus:

  *mirildanarak* Bu tiplerin bir anda çitleri tahrip etmeleri *brrr* ve geceleri kimseyi uyutmayacak sekilde ulumalari gerçekten korku vericiydi, degil mi? Oh, biri mi var orda? : Cesaret Vadisindeki egitiminden sonra egitiminin bittigini düsünmedin degil mi? Simdi, bu yolu takip et ve Grasnoya ormani batisinda bulunan Rintarolycan'i yok et. Sonra bizi kurt adamlarin tehditlerinden kurtar. Üç tane Ürkek Kurt Adam ve üç tane Korkmus Kurt Adam yok edip geri dön.

  [Oyuncu İsmi]:

  Elbette! Ama bana daha önce egitimim tamamlanmisti demislerdi!

  Şövalye Adayı Oktopus:

  Ha! Kim, ahm! Kim sana egitim bitti dedi? Tztz, düsük rütbelinin her söyledigine inanma! Su andan itibaren senin atacagin adimlari, ilerlemeleri takip edecegim. Git ve egitimine devam et! Çekilebilirsin!

  Görev Ödülü

  Tecrübe: 312EP.
  255

  Sonuç Metini

  Egitim yaratiklari bir anda hastalandilar. Özellikle Rintarolycan çok korku verici. Huh! Ne zamandir burdasin? Içeriye dalmadan önce kendini belli edersen daha iyi olur, ödüm koptu. Puh! Özel egitimi basari ile atlattin mi?

  Ah! Güzel is çikadin. Simdi geceleri rahat rahat uyuyabiliriz artik. Hayir, egitimin henüz bitmedi. Eger benim söylediklerimi, yöntemlerimi izlersen senden gerçekten iyi bir savunma askeri olacak! Hmhm! Çekilebilirsin!
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Oca 2014