4Story Iblin'in İlk Sınavı

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 18 Eyl 2009 tarihinde açılan konu

 1. 4Story Iblin'in İlk Sınavı


  Görev veren: Eğitmen Iblin

  Seviye Aralığı:

  Görev Hedefi


  Iblin'in ilk görevini %s aliyor! Horusland çiftliginde 8 yaban domuzu yavrusu avla, etini alip yemek hazirlamasi için Iblin'e götür.

  * Topla 5x Yaban domuzu eti

  Tanımlama
  Eğitmen Iblin

  Çok az yiyecegimiz var. Kendin için baska bulmalisin! Ama dert etme! Bununla da basa çikacagiz. Biz Valorian'in serefli askerleriyiz! O öndeki alani görüyor musun? Bu senin sansin! 8 yaban domuzu öldür.
  [Oyuncu İsmi]:

  Evet.
  Eğitmen Iblin

  Tabii! Daha ilk baslarda oldugumuz için pek kolay olmayabilir. Zayif yönlerimizi bir arada durarak dengelemeye çalisiyoruz! Eger yorulursan yanindaki arkadasina bir sag tiklama yapip onu göreve sok! Beraber daha da güçlü olursunuz!
  Görev Ödülü

  * Tecrübe: 139EP.
  * 87[​IMG]


  Sonuç Metni

  Bu küçük köy kasabasinda lejyona girebilecek kaç herif var acaba?Lejyona girseler bile...insanlar hala kötülügün efsanesinden korkuyorlar.Kötülügün efsanesinin dogdugu yerden olanlar acaba lejyona kabul edilirler mi?Ah,burdasin en sonunda!Yaban domuzu etini bulabildin mi?

  Bu epeyce hizliydi. Bu yumusak yaban domuzu etinin tadi çok hosuma gidiyor! Bu yemek lejyonumuz için çok iyi olacak. Iyi is becerdin, [Oyuncu İsmi]! Böyle ufak bir köyde bile böyle kuvvetli rakipler var.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Oca 2014
Yükleniyor...