4Story Hırslı Prenses

'Oyun Bölümü' forumunda Scully tarafından 17 Ekim 2009 tarihinde açılan konu


 1. Hirsli Prenses 4Story
  Görev veren: Prenses Marlone Meridian

  Seviye Aralığı: 41


  Görev Hedefi
  Prenses Marlone Meridian'in hikayesini sonuna kadar dinle.

  Tanımlama
  Prenses Marlone Meridian:
  Su ani bir imkan olarak degerlendirip sana bir seyler anlatmak istiyorum. Zaten bir gün ortaya çikacak [Oyuncu İsmi]. Gorer'le birlikte gizlice alis verisim var. Ama bilmen gereken bir sey var. Ne hirsli oldugumdan ne de bencilligimden ben bu tehlikeli islere bulastim.

  [Oyuncu İsmi]:
  Senin bu derece cömert bir insan oldugunu hiç düsünmemistim.

  Prenses Marlone Meridian:
  Beni dinlemen bana yeterlidir... Gorer'ler silahli güçlerinden büyük gurur duymus olsalar bile, bakim yetersizliginden yakinirlar, çünkü topraklari verimli degildir. Ben onlara Derion'un besinlerinden veriyorum, bu konuda Derion zaten zengin, ve böylelikle dis politika iliskerini iyi yönde gelistiriyorum. Olurda ilerde Derion birliginle bir anlasmaya varirsak o zaman daha hosgörülü bir politika izlemeliyiz. Yaptigim ise söyle de bakilabilir: Birlesik bir Iberia için atilan ilk adim. Düsünüyorumda, böyle bir sey gerçeklesmis olsa, ne derece yaptigim is sayilir.

  Görev Ödülü

  Tecrübe: 130EP. 271

  Sonuç Metini
  Baslangiçta yaptigim gizle isleri ortaya çikarmak için birisin bana entrika çevirdigini düsünmüstüm. Bu sorunlu bir sey, çünkü bunu yapanlar Siyah Sövalye Birliginden birileri. Nasil? Bu yüz ifaden ne anlama gelir? Siyah Sövalyeleri tanidigima çok mu sasirdin? Sana bir sey söleyim. Ben senin hakkinda neredeyse her seyi biliyorum, çünkü bende Beyaz Birlikten biriyim.

  Hedefim Arian Horus'un getirmis oldugu barisi yeniden kurmaktir. Bu çok gayret isteyen bir durum. Hedefime ulasmak içinde araç temin etmem gerekir. Benim aramda digerlerinle olan farkda iste budur.