4Story Gizemli Kişi

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 19 Eylül 2009 tarihinde açılan konu


 1. 4Story Gizemli Kişi


  Görev veren:
  Eğitmen Iblin

  Seviye Aralığı:

  Görev Hedefi


  Horuslan çiftliginde dolasan yaban domuz kardesler, Jombo ve Jembo'dan birini öldür. Köpekdisini çek ve Lonbaley egitim kampindaki Avareye ver.

  * Topla 1x Yabani Domuz Kralın Köpek Dişi

  Tanımlama
  Eğitmen Iblin

  Sen bekledigimden de iyi çiktin! O zaman su öndeki kral yaban domuzlarini da yakalayabilirsin! Su çiftligin ortasinda yürüyen iki kardes Jombo ve Jembo'yu görüyor musun? Onlardan bir tanesini avla, köpek disini çek ve Moldun'un arkasinda oturan Avareye ver. Biraz zor bir adamdir, ama sana yararli bilgiler verecektir.
  [Oyuncu İsmi]:

  Evet.
  Eğitmen Iblin

  Aslinda bu kisi egitim kampina saklanmis olan bir ustadir. Kiliç konusunda olsun büyü konusunda olsun sahip oldugu becerilerin seni çok etkileyecegine eminim. Olaganüstü hizli birisidir. Ama gerçekten kim oldugunu hiç kimse bilmiyor. Çok az konusur ve soguk birisidir. Kör kahin Anelros disinda onunla konusan pek kimse yoktur. Her neyse bu adam birçok seyi toplamkatadir. Eger ona kral yaban domuzunun köpek disini verirsen en azindan onunla konusabilmek için bir firsat bulmus olursun.

  Görev Ödülü

  * Tecrübe: 191EP.
  * 134[​IMG]
  *çift el kılıcı takın
  baltayı tak
  çakram tak
  değneği tak

  Sonuç Metni

  Bende yapman gerekenler mi var? Yeni bir savasçi dogdu demek... Siddet her zaman çözüm yolu degildir! Sende bir gün anlayacaksin bunu.

  Belki de sen uzun zamandir bekledigim kisisin... Iyi, sana güvenecegim. Eger istersen sana kendi tekniklerimi ögretirim. Bana her zaman gelebilirsin. Sana ilk önce silahlar konusunda bilgi verecegim. Tipine göre her silahin verdigi zarar ve saldiri hizi farklidir. O yüzden her duruma göre farkli bir silah seçip kullanmalisin.